Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Do czyszczenia kasków

Znaleziono: 24 produktów
12

Akcesoria do czyszczenia kasków - w jakie elementy warto się zaopatrzyć?

Kask jest jednym z tych elementów, który w największym stopniu ulega zabrudzeniu. Z tego względu kluczowa jest jego regularna i właściwa pielęgnacja. Usuwając brud można przez długi czas cieszyć się nie tylko estetycznym wyglądem, ale jednocześnie dobrym stanem technicznym. Akcesoria do czyszczenia kasków enduro oraz innych rodzajów są przeznaczone do skorupy oraz wnętrza. Warto zaznaczyć, że właściciele jednośladów nie powinni obawiać się usuwania zabrudzeń z obawy przed uszkodzeniem elementów, które mogą wydawać się delikatne, bowiem zadbany kask jest absolutną podstawą.Jeśli chcemy cieszyć się długim użytkowaniem, regularne usuwanie zanieczyszczeń zbierających się na na skorupie i w środku jest bardzo ważne. Akcesoria do czyszczenia kasków integralnych pozwalają na długi czas zachować właściwości opisywanych elementów oraz zapobiegają odbarwieniom. Ich ważną zaletą jest łagodne działanie, dzięki czemu są bezpieczne dla lakieru pokrywającego skorupę oraz samego materiału.

Jakie produkty można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie dostępne są akcesoria do czyszczenia kasków szczękowych, takich marek jak Ipone, MUC-OFF, Motorex, Motul, Oxford i S100. Można zaopatrzyć się zarówno w pojedyncze produkty, jak i gotowy zestaw składający się np. z preparatu czyszczącego oraz usuwającego nieprzyjemny zapach i bakterie, środka zmniejszającego zaparowanie wewnątrz wizjera, preparatu czyszczącego brud, owady i tłuszcz oraz ściereczki z mikrofibry.Akcesoria do czyszczenia kasków mają uniwersalny charakter, a zatem mogą być stosowane do wszystkich typów. Oferowane przez nas środki są w stanie poradzić sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami. Ich ważną zaletą jest również wydajność. Osoby, które mają możliwość wypięcia wyściółki kasku powinny regularnie ją prać. Jeśli nie ma takiej opcji, konieczne jest używanie odpowiednich preparatów. Stosowanie profesjonalnych środków w dużej mierze skraca cały zabieg i nie sprawia żadnych problemów.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel