Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Seca sklep

Znaleziono: 184 produktów

Nie zapominamy także o rodzimych producentach ubrań i akcesoriów motocyklowych. Oto kategoria, w której opisujemy i prezentujemy produkty marki Seca. Sklep Moto-Tour to zbiór kasków, kurtek, spodni, butów, rękawic i innych akcesoriów sygnowanych logo Seca. Polacy po raz kolejny pokazali, że potrafią tworzyć bezpieczne, wygodne i ciekawe stylistycznie produkty, z których mogą korzystać nie tylko polscy motocykliści, ale także miłośnicy jednośladów na całym świecie.

Seca oferuje kompletny ubiór produktów motocyklowych. Kurtki tekstylne, spodnie, wygodne i bezpieczne kaski i mnóstwo gadżetów, które dedykowane są do motocykla i dla motocyklistów. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami dedykowanymi dla produktów marki Seca i do wyboru tego, czego szukacie. Niższa cena za naprawdę dobrą jakość - to właśnie przemawia za polskim producentem.

Kompletując elementy garderoby motocyklisty, zwróć uwagę na to, aby były one stylowe, wygodne i funkcjonalne. Nie musisz szukać daleko ubrań odpowiedniej marki. Wszystkie te warunki spełnia odzież motocyklowa SECA. Wykonane z najwyższej jakości tkanin stroje świetnie sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Gwarantują skórze swobodny dostęp do świeżego powietrza, jednocześnie zapewniając jej komfort termiczny. Odzież idealnie dopasowuje się do sylwetki. Możesz ją wygodnie nosić nawet przez cały dzień.

Asortyment sklepu Moto-Tour na bieżąco uzupełniamy o różne ubrania motocyklowe. Zaopatrzysz się tutaj m.in. w takie elementy garderoby, jak:

  • kurtki motocyklowe Seca – wyposażone w protektory ramion i łokci kurtki seca można regulować w pasie oraz na rękawach, dostosowując je do kształtu sylwetki;
  • kombinezony Seca – dwuczęściowe modele zaopatrzone w ochraniacze kości ogonowej oraz protektory łokci i ramion; dzięki specjalnemu krojowi można łatwo przyjąć w nich sportową sylwetkę na motorze;
  • spodnie motocyklowe Seca – dostępne w różnych modelach i rozmiarach, mają odporną na przetarcia podszewkę;
  • buty motocyklowe Seca – bardzo komfortowe w noszeniu buty seca mają usztywnione panele pięt i piszczeli; w ich wnętrzu umieszczono anatomicznie wyprofilowaną wkładkę.

Jako uznany w całej Polsce producent odzieży motocyklowej firma SECA oferuje klientom wyłącznie najwyższej jakości produkty, które nadają się do wieloletniego użytkowania.

Akcesoria motocyklowe SECA – must have każdego motocyklisty

W sklepie Moto Tour kupisz nie tylko wygodną i funkcjonalną odzież motocyklową, ale także akcesoria motocyklowe SECA. Zaopatrzysz się tutaj m.in. w stylowe i bardzo wytrzymałe kaski motocyklowe SECA, które zagwarantują Ci najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy. W sprzedaży dostępne są różne modele kasków, m. in. integralnych, szczękowych, otwartych i crossowych. Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, możesz być pewien, że spełni on wszystkie Twoje oczekiwania.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel