Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Krótkie rękawice motocyklowe letnie

Znaleziono: 520 produktów

Nawet w cieplejszych miesiącach jazda na motocyklu, zwłaszcza sportowym, wymaga ekwipunku, który zwiększy Twój komfort i ochroni poszczególne części Twojego ciała przed urazami. Do standardowego wyposażenia motocyklisty należą również rękawice motocyklowe letnie. Te niepozorne części garderoby – wykonane z cienkiej skóry lub miękkiego materiału syntetycznego – nie tylko umożliwiają Ci wygodne prowadzenie, ale też stabilizują chwyt, czym przyczyniają się do wzrostu bezpieczeństwa jazdy nawet w trudnym terenie.

W Twoim ekwipunku nie może więc zabraknąć rękawic letnich motocyklowych! Zwróć jednak uwagę na to, jak są wykonane i czy spełniają standardy jakościowe – tak, jak rękawice dostępne w naszym sklepie.

Rękawice motocyklowe krótkie – skuteczna ochrona dłoni na lato

Dobre letnie rękawice motocyklowe powinny łączyć wygląd, funkcjonalność i wysoką odporność. W naszej ofercie znajdziesz modele wykonane z najwyższej klasy materiałów gwarantujących długą żywotność produktu, nawet w trudnych warunkach jazdy.

Co wyróżnia krótkie rękawice motocyklowe z naszego asortymentu? Warto zwrócić uwagę na materiały wykonania (głównie tekstylne). W większej mierze są one odporne na przetarcia i pęknięcia powodowane intensywnymi ruchami rąk. Większość dostępnych w naszej ofercie produktów wyposażonych jest w specjalne wzmocnienia w miejscach, najbardziej narażonych na zniszczenie – są to przeważnie kciuki oraz nadgarstki.

Rękawice motocyklowe letnie muszą być również dostosowane do użytkowania w wysokich temperaturach i zapewniać odpowiednią wentylację dłoni. Materiał nie powinien też wchłaniać potu, aby nie dopuścić do zmniejszenia chwytliwości. Dobrze też, aby był nieprzemakalny i umożliwiał Ci bezpieczną jazdę w każdych warunkach pogodowych, również w deszczu.

Rękawice letnie motocyklowe dla dużej wygody i 100% kontroli

Krótkie rękawice motocyklowe na lato pełnią też funkcję podwójnej ochrony. W pierwszej kolejności chronią Twoje dłonie przed słońcem, kamiennymi odpryskami czy uderzeniami.

Profesjonalny sprzęt, który znajdziesz w naszym sklepie, wyposażony jest więc w kilka lub wszystkie wymienione poniżej elementy, które zapewnią Ci taką ochronę. Wśród nich należy wymienić:

  • zastosowanie twardszego, najczęściej skórzanego materiału na wierzchu rękawicy przy jednoczesnej perforacji dla wysokiego poziomu wentylacji;

  • ochraniacze nadgarstków z elastycznego tworzywa sztucznego, przeważnie TPR;

  • twarde protektory kostek;

  • silikonowane wzmocnienia części palców;

  • elementy odblaskowe.

Taka konstrukcja rękawic letnich motocyklowych sprawia również, że ręka nie tylko jest chroniona, ale też zachowuje pełną swobodę ruchów. Dzięki temu zyskujesz doskonałą kontrolę nam motocyklem. Aby zapewnić Ci jeszcze większe bezpieczeństwo jazdy, w naszej ofercie zawarliśmy również produkty oznaczone certyfikatem zgodności z normą EN 13594:2015 odzieży ochronnej dla motocyklistów.

Wybierz najlepsze rękawice motocyklowe letnie w Moto-Tour!

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli rękawic motocyklowych letnich męskich i damskich. Różnią się nie tylko fasonami, ale też kolorystyką. Niezależnie od modelu i fasonu, krótkie rękawice motocyklowe dostępne są w kilku różnych rozmiarach, a także wyposażone w wygodne regulatory. Pomoże Ci to nie tylko idealnie dopasować rękawice do dłoni, ale też do własnych upodobań!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel