Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Przeciwdeszczowa odzież motocyklowa

Znaleziono: 185 produktów

Choć prognozy pogody teoretycznie coraz częściej się sprawdzają, w praktyce nigdy nie można być w 100% pewnym jakie warunki atmosferyczne będą panować przez najbliższe dni. W trakcie dłuższych wyjazdów niejednokrotnie zdarza się, że dane nam będzie przemieszczać się w trakcie ulewy. W takich sytuacjach nieoceniona okazuje się przeciwdeszczowa odzież motocyklowa. Jak sama nazwa wskazuje, ubrania tego typu są w pełni odporne na wodę. Co więcej, można je z powodzeniem zakładać na zbroję. Ze względu na swój krój oraz użycie elastycznych i jednocześnie wytrzymałych materiałów, gwarantują wysoki komfort użytkowania w praktycznie każdych warunkach.

Przeciwdeszczowa odzież motocyklowa - pewność w każdej sytuacji

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć zarówno jednoczęściowy kombinezon przeciwdeszczowy, jak i dwuczęściowy kombinezon przeciwdeszczowy na motocykl, we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Najbardziej newralgicznymi elementami podatnymi na przemakanie są szwy i zamki, dlatego ubranie przeciwdeszczowe na motor jest dodatkowo wzmocnione w tych miejscach. Kombinezon motocyklowy przeciwdeszczowy dzięki zapięciom, rzepom i napom, świetnie dopasowuje się do każdej sylwetki.

Co jeszcze można znaleźć w asortymencie ubrań przeciwdeszczowych?

W naszym sklepie dostępne są także kurtki przeciwdeszczowe, wykonane z lekkich, aczkolwiek wytrzymałych materiałów, odpornych m.in. na przetarcia. Zastosowanie elementów odblaskowych sprawia, że motocyklista jest doskonale widoczny w praktycznie każdych warunkach. Oferujemy ponadto spodnie przeciwdeszczowe oraz nakładki na buty i nakładki na rękawice, gwarantujące pełną wodoszczelność. Odzież tego typu jest niezwykle przydatna nie tylko w trakcie długich wypraw motocyklowych, ale również podczas codziennej jazdy.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel