Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Łańcuchy i kotwy do motocykla

Znaleziono: 84 produktów

Pozostawione przez dłuższy czas bez opieki w miejscach publicznych motocykle wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przed kradzieżą. W tym celu najlepiej jest zaopatrzyć się w wysokiej jakości łańcuch motocyklowy dostępny w ofercie sklepu Moto-Tour.com.pl. Sprzedawane przez nas akcesoria zostały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. To sprawia, że są one odporne na przetarcia oraz przecięcia. Markowe łańcuchy przeciw kradzieżowe do motocykla łączą w sobie prostotę konstrukcji oraz łatwość przewożenia. Dzięki nim można szybko i bez problemu przypiąć motocykl do trwale zamocowanego w miejscu zaparkowania elementu (np. do barierki). Zaleca się przy tym, aby łańcuch zabezpieczający do motocykla umieszczać raczej na integralnych elementach pojazdu (np. na ramie). W przypadku wykorzystania w tym celu np. przedniego bądź tylnego koła zachodzi bowiem prawdopodobieństwo odłączenia przez złodzieja opony od reszty jednośladu.

Łańcuchy zabezpieczające do motocykla – zalety stosowania

Zakup wysokiej jakości łańcucha motocyklowego w sklepie Moto-Tour.com.pl będzie dla Ciebie doskonałą inwestycją. Dzięki niemu nie będziesz już musiał martwić się o bezpieczeństwo swojego pojazdu pozostawionego przed zakładem pracy, urzędem czy sklepem. Łańcuchy przeciw kradzieżowe do motocykla są odporne na typowe sposoby niszczenia, takie jak przecięcie czy rozerwanie pod wpływem odgięcia. Dodatkowo akcesoria te są łatwe w transporcie. Zwykle zajmują one niewiele miejsca. W przypadku łańcuchów zabezpieczających do motocykla o większej masie dobrym rozwiązaniem jest natomiast ich przechowywanie na przykład w miejscu pracy. Można ich wtedy użyć na miejscu jako efektywne zabezpieczenie jednośladów przed kradzieżą.

Łańcuchy motocyklowe – różnorodność modeli w najlepszych cenach

W sklepie Moto-Tour.com.pl możesz nabyć różne łańcuchy motocyklowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Poszczególne modele różnią się między sobą wielkością, masą oraz kolorystyką. Dzięki temu bez trudu wybierzesz produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel