Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Blokady tarczy hamulcowej

Znaleziono: 59 produktów
12

Blokada tarczy hamulcowej, czyli skuteczny sposób na zabezpieczenie przed kradzieżą

Każdy posiadacz motocykla wie jak ważna jest ochrona przed kradzieżą. Na rynku można znaleźć różne rodzaje zabezpieczeń, a jedną z dostępnych opcji jest blokada na tarcze. Uznaje się ją za podstawowy rodzaj zabezpieczenia przed działaniem złodziei. Zablokowanie ruchów maszyny sprawia, iż będą oni zmuszeni do usunięcia blokady lub jej zniszczenia. W większości przypadków jest to na tyle czasochłonny proces, iż zniechęca do podejmowania jakichkolwiek czynności.

Blokady na tarcze hamulcowe wyróżniają się stosunkowo niewielkimi rozmiarami, co czyni je typowo mobilnymi. Kierowca może zatem zabrać je ze sobą w dowolne miejsce, nie martwiąc się problemami związanymi z transportem. Produkty dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżniają się wytrzymałością i efektywnością. Są także bardzo solidne, dlatego bardzo dobrze chronią przed kradzieżą.

Blokady tarczy hamulcowej — jakie modele można znaleźć w asortymencie?

Zapewniamy szeroki wybór zabezpieczeń, dzięki czemu można z powodzeniem dopasować je do swoich potrzeb. W ofercie dostępne są blokady, które znakomicie sprawdzą się w sytuacjach gdy zależy nam na możliwie najwyższej ochronie. Takie egzemplarze posiadają trzpień o grubości kilkunastu milimetrów, a sam zamek jest wysoce odporny na manipulację. Proponujemy także rozwiązania, które sprawdzą się w przypadku gdy pojazd jest pozostawiony w widocznym miejscu na krótki czas.

Blokady na tarcze hamulcowe są najczęściej wykonane ze specjalnie hartowanej stali. Posiadają też odlewany, masywny korpus. Osoby, którym zależy na dodatkowym zabezpieczeniu, mogą zdecydować się na model z głośnym alarmem, który jest aktywowany ruchem. Te są dostępne w osobnej kategorii. W asortymencie znajdują się produkty znanych i renomowanych marek, takich jak OXFORD czy ABUS. Blokady są odporne na trudne warunki pogodowe i mogą być bezpiecznie używane, niezależnie od temperatury powietrza. Oprócz zabezpieczenia motocykli sprawdzają się także w przypadku skuterów.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel