Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Fuel Cap

Znaleziono: 18 produktów

Osłony wlewu paliwa w sklepie Moto-tour.com.pl

Naklejki na wlew paliwa do motocykla to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również doskonały sposób na wyróżnienie i ochronę miejsca wlewu paliwa na Twoim motocyklu czy skuterze. Te wytrzymałe naklejki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale także skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz kontaktem z paliwem.

Montaż naklejki na korek zbiornika paliwa jest niezwykle prosty i szybki, co pozwala na łatwe urozmaicenie wyglądu Twojego pojazdu w zaledwie kilka chwil. Pamiętaj, aby starannie oczyścić miejsce naklejenia. Dodatkowo dzięki ich elastyczności i wytrzymałości, naklejki te doskonale przylegają do powierzchni, zapewniając trwałość i skuteczną ochronę przed zarysowaniami czy uszkodzeniami mechanicznymi.

W naszym sklepie Moto-tour.com.pl znajdziesz szeroki wybór osłon naklejek na korek wlewu paliwa, odpowiednich dla różnych modeli motocykli i skuterów. Każda naklejka jest starannie wykonana, aby zapewnić nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałą ochronę Twojego pojazdu.

Wybierz naklejkę na wlew paliwa z Moto-tour.com.pl i podkreśl charakter Twojego motocykla lub skutera, jednocześnie zapewniając mu niezbędną ochronę przed uszkodzeniami i zadrapaniami.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel