Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Oleje przekładniowe

Znaleziono: 34 produktów
12

Na pewno pragniesz, aby Twój motocykl działał sprawnie przez możliwie jak najdłuższy czas. Musisz zatem zadbać o odpowiednie zabezpieczenie skrzyni biegów. Pomogą Ci w tym wysokiej jakości oleje przekładniowe do motocykla dostępne w sklepie Moto-Tour. Sprzedawane przez nas produkty wyróżnia uniwersalność zastosowania. Można je z powodzeniem wykorzystywać do automatycznych skrzyń biegów oraz systemów mechanicznych i hydraulicznych. Markowy olej przekładniowy do skrzyni biegów świetnie sprawdza się zarówno w przypadku motocykli, jak samochodów osobowych. Zapewnia on idealne smarowanie delikatnych elementów przekładni oraz optymalny współczynnik tarcia. Oleje przekładniowe do motocykla wyróżnia doskonała nośność. Efektywnie spełniają one swoje funkcje niezależnie od temperatury. Dobrze dobrany olej przekładniowy do skrzyni biegów jest też odporny na zużycie oraz starzenie.

Oleje przekładniowe idealnie dopasowane do potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz modele o różnej lepkości. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują:

  • olej przekładniowy 75w90 – przeznaczony do stosowania wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko występowania przeciążeń udarowych; produkt wyróżnia się stabilnością termiczną;
  • olej przekładniowy 80w90 – idealny do wykorzystywania w przekładniach głównych; można go z powodzeniem używać w różnych warunkach temperaturowych.

W Moto-Tour możesz nabyć wysokiej klasy oleje przekładniowe do motocykla dostępne w opakowaniach o różnej pojemności. Skoncentrowana formuła preparatu sprawia, że wystarcza on na długo.

Nie zwlekaj i już dziś wybierz najlepszy dla siebie olej przekładniowy do skrzyni biegów. Gwarantujemy, że ani przez moment nie pożałujesz podjętej decyzji zakupowej.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel