Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kombinezony przeciwdeszczowe

Znaleziono: 14 produktów

Kombinezon przeciwdeszczowy, jak sama nazwa wskazuje, zapewnia pełną ochronę przed deszczem i wilgocią. Bez względu na to czy planujemy długą wyprawę, czy krótki wyjazd, pogoda może gwałtownie się zmienić, dlatego warto być przygotowanym na każdą ewentualność. Kombinezon przeciwdeszczowy motocyklowy dostępny w naszym sklepie jest wykonany z lekkich, aczkolwiek bardzo wytrzymałych materiałów. Takie połączenie gwarantuje nie tylko komfortową jazdę, ale przede wszystkim długą żywotność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Kombinezon przeciwdeszczowy na motor - szeroki wybór modeli

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć zarówno jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe kombinezony przeciwdeszczowe we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Szeroki wybór modeli sprawia, że dopasowanie konkretnego kombinezonu do osobistych preferencji nie stanowi żadnego problemu. Kombinezon przeciwdeszczowy na motor, oprócz funkcji ochronnej, powinien wpływać również na poprawę bezpieczeństwa. W tej kategorii dostępne są modele wyposażone w elementy odblaskowe, których głównym zadaniem jest zwiększenie widoczności motocyklisty m.in. w nocy lub w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Kombinezon motocyklowy przeciwdeszczowy - wysoka jakość wykonania

Wszystkie kombinezony ze sklepu są przeznaczone do założenia na odzież wierzchnią. Niska waga, w połączeniu z niewielkimi rozmiarami po złożeniu sprawiają, że zajmują niewiele miejsca. W naszej ofercie są dostępne także nakładki przeciwdeszczowe na buty, które zapewniają pełną ochronę nawet w trakcie intensywnej ulewy. Ponadto oferujemy rękawice wodoodporne, które razem z nakładkami i kombinezonem tworzą kompletną całość, dzięki której może komfortowo podróżować podczas deszczu. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych firm z wieloletnim doświadczeniem, które słyną z wysokiej jakości wykonania i dbałości o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. W kwestii ochrony przeciwdeszczowej nie ma miejsca na kompromisy, dlatego warto postawić na sprawdzone i przetestowane rozwiązania.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel