Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Sygnał dźwiękowy

Znaleziono: 43 produktów
12

Klaksony motocyklowe

Zapraszamy do sklepu Moto-tour.com.pl, gdzie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości sygnałów dźwiękowych motocyklowych, które pozwolą Ci ostrzegać innych uczestników ruchu o Twojej obecności na drodze. Klakson motocyklowy jest kluczowym elementem bezpieczeństwa, który może uchronić Cię przed potencjalnymi zagrożeniami na drodze.

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno standardowe sygnały dźwiękowe do motocykli, jak i głośne klaksony motocyklowe, które urozmaicą wygląd Twojego jednośladu. Dostępne są sygnały dźwiękowe do motocykli z układem elektrycznym o napięciu 12V.

Warto pamiętać, że sygnał dźwiękowy do motocykla jest określony przez prawo, dlatego zapewniamy produkty spełniające wymagane normy bezpieczeństwa. Dostępne u nas klaksony są nie tylko głośne, ale także zapewniają szerokie widmo akustyczne, co pozwala innym uczestnikom ruchu łatwo określić odległość i kierunek Twojego pojazdu.

Dbamy o to, aby sprzedawane przez nas produkty były łatwe w montażu i używaniu, a ich cechy i parametry są szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej. Nie ryzykuj bezpieczeństwa na drodze — wybierz sygnał dźwiękowy motocyklowy z Moto-tour.com.pl i podróżuj bezpiecznie!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel