Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Odzież motocyklowa

Znaleziono: 8528 produktów

Odzież motocyklowa dla każdego

Odzież motocyklowa oferowana w naszym sklepie, zaprojektowana jest z myślą o Twoim komforcie oraz bezpieczeństwie. W rzeczywistości spełnia ona dwie kluczowe funkcje. Ma za zadanie utrzymać optymalną temperaturę ciała podczas jazdy, co przekłada się na większą swobodę kierowcy jednośladu, a także skutecznie chronić najbardziej narażone części ciała przed ich uszkodzeniem. W Moto-Tour dbamy o to, aby ubrania moto, które są w naszej ofercie, były wygodne oraz odporne na uderzenia i ścieranie, co jest niezwykle istotne w przypadku ewentualnego  poślizgu.

Różne rodzaje kurtek i spodni motocyklowych

W sklepie Moto-Tour zapewniamy różnorodne kurtki motocyklowe, wykonane zarówno z materiałów tekstylnych, jak i skórzanych. Dzięki dobrej wentylacji kurtka tekstylna sprawdzi się podczas upałów. W naszej ofercie mamy wiele wariantów kolorystycznych! Skórzana kurtka idealnie przylega do ciała oraz jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Czasem ciężko przewidzieć pogodę, więc w takich sytuacjach pomocna okaże się odzież przeciwdeszczowa oraz termiczna. Sklep Moto-Tour zapewnia również ubrania motocyklowe dla najmłodszych!W naszym asortymencie z pewnością znajdziesz idealne spodnie motocyklowe – zarówno ze skóry, dżinsu, jak i tekstylne. Za sprawą wzmacniającego kevlaru, zagwarantują Ci doskonałą ochronę. Przy wyborze zwróć uwagę na wodoodporność i wiatroszczelność, a także obecność protektorów, które ochraniają plecy, łokcie, kolana, kość ogonową i klatkę piersiową.

Buty motocyklowe do zadań specjalnych

W sklepie internetowym Moto-Tour oferujemy buty motocyklowe dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Chcemy pomóc Ci w wyborze, w związku z czym na naszej stronie znajdują się filtry, które pozwolą na precyzyjne wyszukiwanie spośród szerokiej gamy modeli butów – krótszych, wysokich, miejskich, turystycznych, a także żużlowych. 

Niezbędne moto-dodatki i akcesoria

W naszej ofercie dostępne są również bluzy, koszule oraz kompleksowe kombinezony, zaprojektowane do jazdy w różnych warunkach. Przy wyborze dodatków, warto mieć na uwadze ochronne slidery. Rękawice to ważna rzecz! Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą podrażnić skórę dłoni. Rękawice pomogą zapewnić pewny chwyt kierownicy, a także uchronią Cię przed otarciami czy uszkodzeniem dłoni podczas jazdy.Odzież motocyklowa wymaga prawidłowej konserwacji, dlatego w ofercie Moto-Tour znajdziesz  szeroką gamę kosmetyków pielęgnacyjnych, które wydłużą żywot Twoich ubrań i butów.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel