Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Akumulatory & Elektryka

Znaleziono: 303 produktów

Akumulatory i elektryka

Zadbaj o niezawodność i wydajność swojego motocykla dzięki naszej szerokiej gamie akumulatorów, świec zapłonowych, ładowarek do akumulatorów oraz gniazdek zapalniczki i USB dostępnych w sklepie Moto-tour.com.pl! Nasza oferta obejmuje tylko najwyższej jakości produkty, które zapewnią Ci spokojną jazdę bez obaw o problemy z zasilaniem czy zapłonem.

Akumulatory motocyklowe

Akumulatory motocyklowe dostępne w naszym sklepie to niezawodne źródła energii, które zapewniają płynny rozruch silnika i niezakłóconą pracę systemów elektrycznych Twojego motocykla. Dostępne w różnych rozmiarach i pojemnościach, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz produkty takich producentów jak Landport, Yuasa czy Exide.

Akumulatory motocyklowe różnią się od standardowych akumulatorów samochodowych głównie ze względu na ich rozmiar i konstrukcję. Zazwyczaj są one mniejsze i lżejsze, aby zmieścić się w ograniczonej przestrzeni pod siedzeniem lub w specjalnej komorze w motocyklu. Ich konstrukcja opiera się na technologii kwasowo-ołowiowej lub litowo-jonowej, zapewniając odpowiednią moc i trwałość przy minimalnej wadze.

Świece zapłonowe

Świece zapłonowe są kluczowym elementem systemu zapłonowego w silnikach spalinowych, w tym także w silnikach motocyklowych. Ich głównym zadaniem jest generowanie iskry elektrycznej, która inicjuje spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze spalania silnika. To właśnie spalanie zapoczątkowane przez iskrę ze świecy zapłonowej umożliwia uruchomienie silnika i jego płynną pracę.

Świece zapłonowe są wyposażone w elektrody, które pod wpływem wysokiego napięcia generują iskrę elektryczną, która zapala mieszankę paliwowo-powietrzną w cylindrze silnika. Iskra musi być wystarczająco silna, aby zapewnić skuteczny zapłon mieszanki, co pozwala na sprawną pracę silnika.

W naszym sklepie znajdziesz świece renomowanej marki NGK, które zapewnią optymalną wydajność silnika i efektywność spalania paliwa.

Ładowarki i prostowniki do akumulatorów

Ładowarki do akumulatorów lub prostowniki motocyklowe są urządzeniami, które służą do ładowania akumulatorów, w tym również akumulatorów motocyklowych. Ich głównym zadaniem jest dostarczenie odpowiedniego prądu ładowania, aby przywrócić jego pełne naładowanie po okresie użytkowania lub po jego wyczerpaniu.

Ładowarki do akumulatorów są niezbędne do utrzymania akumulatora w dobrej kondycji i zapewnienia jego długotrwałej wydajności. Oferujemy produkty o wysokiej jakości i wydajności takich producentów jak Oxford.

Gniazda zapalniczki i USB

Gniazda zapalniczki i USB są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć możliwość ładowania urządzeń elektronicznych, takich jak telefon komórkowy, nawigacja GPS czy interkom, podczas jazdy na motocyklu. Dzięki nim możesz cieszyć się pełnym komfortem i bezpieczeństwem podczas podróży.

Zaopatrz się w niezbędne akcesoria elektryczne do swojego motocykla w sklepie Moto-tour.com.pl i ciesz się niezawodnymi rozwiązaniami, które poprawią wydajność i komfort jazdy!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel