Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Dźwignie zmiany biegów

Znaleziono: 120 produktów

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego motocykla jest dźwignia zmiany biegów, czyli specjalny mechanizm służący do włączania oraz wyłączania przełożeń skrzyni biegów. W motocyklach element ten znajduje się w dolnej części pojazdu, dlatego też do jego obsługi wykorzystuje się stopę, która naciska pedały dźwigni zmiany biegów. Mechanizm działania urządzenia opiera się na zasadzie zero-jedynkowej. Końcówka dźwigni zmiany biegów reaguje na dotknięcie dopiero po przekroczeniu pewnego poziomu siły nacisku na dźwignię. Co istotne, ruch w obie strony może wywołać określoną reakcję ze strony modelu. Innymi słowy, dźwignia zmiany biegów uruchamia się zarówno pod wpływem nacisku pedałów, jak i ich uniesienia. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w najwyższej jakości model tego typu urządzenia, zwróć koniecznie uwagę na produkty rozprowadzane przez sklep Moto-Tour. Spośród różnych dostępnych u nas akcesoriów, bez trudu znajdziesz taki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Wysokiej jakości dźwignie zmiany biegów – zalety nie do przecenienia

Sprzedawane przez nas dźwignie zmiany biegów w większości przypadków wykonano z wysokiej jakości materiałów aluminiowych poddanych obróbce CNC. Dzięki temu wybrane modele wyróżniają się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dwuczęściowe produkty często wyposażone są w praktyczny system regulacji umożliwiający dopasowanie specyfiki ich działania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Sprężynowa końcówka dźwigni zmiany biegów oraz pedały dźwigni zmiany biegów pozostają gotowe do pracy także po przewróceniu się motocykla. Odpowiednio dobrane dźwignie znakomicie pełnią też funkcje dekoracyjne, zapewniając pojazdowi oryginalny design.

Dźwignie zmiany biegów i dodatkowe akcesoria

W sklepie Moto-Tour sprzedajemy nie tylko dźwignie zmiany biegów, ale także dodatkowe akcesoria umożliwiające samodzielne zainstalowanie urządzenia w odpowiednim miejscu na motorze. Do zestawu dołączona jest również instrukcja montażowa w języku polskim i angielskim.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel