Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Świece zapłonowe do motocykla

Znaleziono: 233 produktów

Świece zapłonowe

Świece zapłonowe są to podstawowy element systemu zapłonowego w silnikach spalinowych, w tym również w silnikach motocyklowych. Ich główną funkcją jest generowanie iskier elektrycznych, które inicjują zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze spalania, co uruchamia proces spalania w cylindrach silnika.

Świece zapłonowe składają się z metalowej obudowy, elektrod i izolatora. Gdy prąd wysokiego napięcia płynie przez świece, tworzy się iskra elektryczna między elektrodami. Ta iskra powoduje zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej w cylindrze, co z kolei powoduje eksplozję, napędzając tłok w dół cylindra i generując moc potrzebną do napędu motocykla.

Wybór odpowiedniej świecy zapłonowej jest kluczowy dla prawidłowego działania silnika. Parametry takie jak typ, rozmiar, ciepło świecy i odległość między elektrodami muszą być odpowiednio dopasowane do konkretnego silnika i warunków eksploatacji.

W sklepie Moto-tour.com.pl oferujemy szeroki wybór świec zapłonowych dla różnych marek i modeli motocykli. Nasza oferta obejmuje świece zapłonowe NGK o różnych specyfikacjach, aby zapewnić właściwe działanie i optymalną wydajność dla Twojego silnika. Znajdź odpowiednią produkt dla swojego motocykla w Moto-tour.com.pl i utrzymuj swój silnik w doskonałej kondycji.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel