Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Pozostałe

Znaleziono: 157 produktów

Stelaże SW-Motech Blaze

Stelaże do sakw motocyklowych SW-Motech Blaze to wysokiej jakości akcesorium, które umożliwia motocyklistom montaż sakw na swoim motocyklu w sposób bezpieczny i stabilny. Dzięki innowacyjnemu systemowi montażu stelaże te zapewniają szybki i łatwy sposób mocowania i demontażu sakw, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem zarówno dla codziennej jazdy, jak i długich podróży. Ich solidna konstrukcja i dopasowanie do konkretnych modeli motocykli gwarantują nie tylko bezpieczeństwo bagażu, ale także minimalizują wpływ na aerodynamikę i stabilność jazdy. Stelaże SW-Motech Blaze są również estetyczne i doskonale komponują się z designem motocykla, stanowiąc nie tylko praktyczne, ale także stylowe rozwiązanie dla każdego motocyklisty.

Pasy mocujące

Pasy mocujące do bagażu to niezwykle praktyczne akcesorium dla motocyklistów, które umożliwia bezpieczne mocowanie bagażu na motocyklu. Wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak nylon czy poliester, paski te są elastyczne, ale jednocześnie mocne, co pozwala na pewne i stabilne przymocowanie bagażu nawet podczas dynamicznej jazdy. Dzięki regulowanym zapięciom lub klamrom, pasy mocujące można łatwo dopasować do różnych rozmiarów bagażu i mocować go do różnych punktów na motocyklu, takich jak błotnik, bagażnik czy siedzenie pasażera. To proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo bagażu podczas podróży na dwóch kółkach.

Pozostałe akcesoria motocyklowe

W naszym asortymencie znajdziesz różne elementy do zamocowania Twojego bagażu. W sklepie Moto-tour.com.pl mamy systemy pasków mocujących do toreb Kriega, uchwyty na butelki SW-Motech, uchwyty na puszkę Held, wodoodporne torby na bagaż SW-Motech oraz organizery Enduristan. Jeśli poszukujesz czegoś, co nie znajduje się w naszej ofercie, nie wahaj się skontaktować z naszymi specjalistami. Znajdą i zamówią dla Ciebie odpowiednie akcesorium dla Ciebie i Twojego motocykla.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel