Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kompletne zestawy kufrów

Znaleziono: 1222 produktów

Kompletne zestawy kufrów motocyklowych — po co? Z czego się składają?

Kompletne zestawy kufrów motocyklowych oferują kompleksowe rozwiązanie dla motocyklistów, zapewniając zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Składają się one z bocznych kufrów motocyklowych oraz kufrów centralnych, tworząc kompletny system przechowywania. Boczne kufry na motor są montowane po bokach motocykla i zapewniają solidną ochronę przedmiotów przechowywanych w ich wnętrzu. Kufer centralny do motocykla, umieszczony zazwyczaj za siedzeniem lub nad tylnym kołem, może być większy i służy do przechowywania większych przedmiotów lub dodatkowej przestrzeni bagażowej.

W komplecie znajdują się również systemy montażowe w postaci stelaży na kufry i specjalnych uchwytów, które umożliwiają łatwy montaż na motocyklu oraz zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów podczas jazdy i postoju. Estetyczny design zestawu kufrów motocyklowych może być dopasowany do wyglądu motocykla, dodając mu jednocześnie charakteru i stylu. Dostępne są różne wzory, kolory i wykończenia, aby zaspokoić indywidualne preferencje estetyczne motocyklistów.

Kompletne zestawy kufrów motocyklowych eliminują konieczność osobnego zakupu każdego elementu, co sprawia, że są wygodnym i kompleksowym rozwiązaniem dla podróżujących motocyklistów. Zapewniają one nie tylko praktyczne miejsce na przechowywanie, ale także dodają wyglądowi motocykla charakteru i elegancji. Dzięki nim podróżowanie staje się bardziej wygodne i przyjemne, pozwalając motocykliście cieszyć się każdą trasą.

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA KUFRÓW

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel