Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Podgrzewane manetki

Znaleziono: 24 produktów

Podgrzewane manetki - dlaczego warto się na nie zdecydować?

Osoby, dla których komfort jazdy jest na pierwszym miejscu mogą zainwestować w podgrzewane manetki do motocykla. Dzięki nim poruszanie się jednośladem w chłodne jesienne i zimowe dni oraz wieczory jest dużo przyjemniejsze. W efekcie można zapomnieć o zmarzniętych palcach. Takie produkty są szczególnie polecane właścicielom motocykli enduro, adventure oraz szosowych. Wiele osób decyduje się też na ich zamontowanie w quadach i pojazdach ATV.

Zważywszy na fakt, iż pogoda w naszym kraju jest zmienna, inwestycja w podgrzewane manetki jest dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu można zwiększyć liczbę dni w roku, kiedy używamy jednośladu. Wybierając takie akcesoria, kierowcy są w stanie poprawić swój komfort termiczny, przyjemność płynącą z jazdy, a także bezpieczeństwo. Zziębnięte i zgrabiałe ręce sprawiają trudności podczas obsługiwania dźwigni i rollgazu. Oprócz tego wydłużają czas reakcji, a dodatkowo mogą być przyczyną przeziębienia. Opisywane akcesoria pozwalają cieszyć się wysokim komfortem nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Podgrzewane manetki motocyklowe - jakie produkty można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie dostępne są podgrzewane manetki do motocykla takich marek jak Daytona, LAMPA, Nachman, Oxford, Puig czy R&G Racing. Wszystkie z nich wyróżniają się łatwym montażem, do którego potrzebne są podstawowe narzędzia. W zależności od potrzeb można w dowolnym momencie włączyć je i wyłączyć. Przyjemne ciepło jest odczuwalne już po krótkiej chwili. Kierowcy mogą także liczyć na bardzo dobrą przyczepność, co przekłada się na pełne bezpieczeństwo użytkowania.

W naszym sklepie można znaleźć podgrzewane manetki motocyklowe o właściwościach wodoodpornych. W szczegółowym opisie produktu znajdują się dokładne informacje na temat kompatybilności z określonym rozmiarem kierownicy. Część modeli oferuje trójstopniową regulację ciepła. Wykonanie z wysokiej jakości miękkiego materiału zapewnia wysoki komfort użytkowania.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel