Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Tankbagi na tanklocki

Znaleziono: 68 produktów

Torba na zbiornik (tankbag) na tanklock

Tankbagi na tanklocki to specjalny rodzaj torby na zbiornik, które są montowane na zbiorniku paliwa za pomocą systemów typu Tanklock.

System Tanklock (zwany też Tankringiem lub Click-systemem, zależnie od producenta) to innowacyjny sposób mocowania torby na zbiorniku, który wykorzystuje specjalne zatrzaski i adaptery montowane na zbiorniku paliwa. Tankbagi na Tanklocki są wyposażone w odpowiednie uchwyty, które łączą się z adapterami na zbiorniku za pomocą szybkiego i bezpiecznego zatrzasku.

Dzięki systemowi typu Tanklock montaż i demontaż torby ze zbiornika paliwa staje się bardzo prosty i szybki, co pozwala na łatwą obsługę i wygodę użytkowania. Po zamontowaniu torby za pomocą Tanklocka jest ona stabilnie i pewnie zamocowana, pozostając na miejscu nawet podczas dynamicznej jazdy.

Tankbagi na Tanklocki oferują zazwyczaj podobną pojemność i funkcjonalność co inne torby na zbiornik motocyklowy, ale ich główną zaletą jest łatwość montażu i demontażu dzięki systemowi Tanklock. Dzięki temu motocykliści mogą szybko zamontować swoją torbę lub ją zdjąć zależnie od zmieniających się potrzeb i warunków podróży, bez konieczności używania dodatkowych pasków czy magnesów. Wybierz dziś swój tankbag na tanklock w Moto-tour.com.pl!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel