Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Filtry do motocykli

Znaleziono: 743 produktów

Filtry do motocykli - co można znaleźć w naszej ofercie?

Regularna wymiana filtrów oleju i powietrza w motocyklach to jedna z najważniejszych czynności serwisowych, która bezpośrednio wpływa na stan techniczny jednośladu. Częstotliwość ich wymiany jest ustalana przez producenta konkretnego modelu. Przestrzeganie tych wytycznych znacząco wydłuża bezproblemową eksploatację pojazdu, a także ogranicza zużywanie się kluczowych podzespołów. Co można znaleźć w asortymencie sklepu Moto-Tour?

Markowe filtry do motocykli dostępne w naszym sklepie są wykonane wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących skuteczne filtrowanie oleju i powietrza. W praktyce oznacza to zatrzymywanie nawet najmniejszych zanieczyszczeń, które mogą przyspieszyć eksploatację jednostki napędowej. Nowoczesna konstrukcja przeznaczona do silników wysoko wydajnych sprawia, że filtry dostępne w tej sekcji wyróżniają się efektywnym działaniem, bez względu na sposób jazdy i intensywność użytkowania jednośladu. Oferujemy wyłącznie filtry oleju i powietrza produkowane przez renomowane firmy, takie jak Hiflo, Ipone, K&N, Twin Air i UFO.

Szeroki wybór filtrów i pełna kompatybilność

W tej kategorii można znaleźć wysokiej jakości filtry do motocykli pasujące do wszystkich najpopularniejszych modeli jednośladów dostępnych na rynku. Oferujemy filtry oleju i powietrza charakteryzujące się dopracowaną konstrukcją, gwarantującą idealne dopasowanie. Aby wyszukać filtry pasujące do konkretnego jednośladu, wystarczy w sekcji wyszukiwań wybrać markę, model i rocznik motocykla.

W ofercie Moto-Tour dostępne są wysokiej jakości filtry do motocykli, skuterów, ATV, motocykli enduro, motocross, UTV, a nawet skuterów śnieżnych i silników morskich. Proponujemy produkty, które dzięki zaawansowanej technologii dorównują, a nawet przekraczają poziom wydajności określany przez producenta. Zapewniamy wydajne filtry z certyfikatem TÜV potwierdzającym skuteczność działania i trwałość. W razie jakichkolwiek pytań związanych z kompatybilnością filtrów, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel