Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Bluzy motocyklowe i Koszule

Znaleziono: 384 produktów

Bluzy motocyklowe to niezwykle istotne elementy ubioru każdego miłośnika jednośladów. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także przed konsekwencjami zdarzeń drogowych. Bluza motocyklowa wyróżnia się wysokim komfortem użytkowania. W gorące dni efektywnie odprowadza wilgoć i zapewnia przyjemne uczucie chłodu. Z kolei gdy jest zimno chroni ciało, zatrzymując ciepło. Ponadto, wybrane modele są w pełni wiatro i  wodoodporne, co dodatkowo zwiększa ich wszechstronność użytkowania.

Bluza motocyklowa z ochraniaczami - bezpieczeństwo i wygoda

W asortymencie naszego sklepu dostępne są m.in. bluzy z protektorami chroniącymi ciało w trakcie upadku. Ochraniacze charakteryzują się nie tylko wysoką odpornością na uderzenia, ale również na ścieranie. Zastosowanie elastycznych wstawek sprawia, że bluzy motocyklowe tego typu są niezwykle wygodne. W zależności od modelu i konkretnego producenta, protektory chronią plecy, barki i łokcie. Bluza na motor niejednokrotnie ma odblaskowe elementy zwiększające bezpieczeństwo oraz odpinany kaptur. Ponadto, zapinane kieszenie umożliwiają bezpieczne przechowywanie kluczy, portfela, telefonu lub innych niewielkich przedmiotów.

Stylowe koszule motocyklowe

W ofercie Moto-Tour można znaleźć także koszule ma motor w popularnych wzorach i kolorach. Dostępne są zarówno modele kraciaste, jak i jednokolorowe, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Koszula motocyklowa może być wyposażona w ochraniacze barków, pleców i łokci. Wybrane egzemplarze mają również odpinany kaptur. Zastosowanie specjalnej podszewki zapewnia efektywne odprowadzanie wilgoci oraz utrzymywanie odpowiedniej temperatury.

Bluzy motocrossowe - postaw na pełen komfort

W sporcie motocrossowym, tak samo w jak w każdym innym, oprócz motoru niezwykle ważna jest również odzież. Podczas intensywnej jazdy bardzo istotny jest komfort oraz szybkie odprowadzanie wilgoci. Bluza motocross z naszej oferty jest wykonana z elastycznych materiałów, dzięki którym zapewnia wygodę w każdych warunkach. Dopasowany krój eliminuje ryzyko otarć, a ponadto utrzymuje bluzę w pierwotnej pozycji.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel