Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Gogle motocyklowe i okulary

Znaleziono: 526 produktów

Gogle motocyklowe to niezwykle ważny element wyposażenia każdego miłośnika jednośladów. W trakcie jazdy w terenie oczy są narażone na uszkodzenia, dlatego należy je szczególnie chronić. Gogle do kasku skutecznie zabezpieczają zarówno oczy, jak i ich najbliższe okolice. W asortymencie sklepu Moto-Tour można znaleźć m.in. wysokiej klasy gogle, produkowane przez renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy produkt tego typu przed wprowadzeniem do sprzedaży jest testowany, dzięki czemu użytkownicy mają gwarancję bezpieczeństwa nawet w ekstremalnych warunkach.

Profesjonalne gogle na motor

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć m.in. gogle na crossa, charakteryzujące się szerokim kątem widzenia, zapewniającym komfortową jazdę. Oferujemy też modele przeznaczone dla osób noszących okulary. W zależności od preferencji, można wybrać barwioną lub bezbarwną szybę. W obu przypadkach zastosowanie specjalnej powłoki eliminuje efekt parowania praktycznie do zera. Gogle na quada mają także szeroki pasek, często z silikonowym wykończeniem, zapewniającym doskonałe trzymanie na głowie.

Gogle off-roadowe dla miłośników jazdy w terenie

W sklepie Moto-Tour dostępne są gogle na kask, wyposażone w specjalną wyściółkę zapobiegającą poceniu. Oferujemy modele z kuloodporną szybą, która chroni oczy i część twarzy nawet przed mocnymi uderzeniami kamieni. W naszym sklepie można znaleźć także szybki cechujące się różną przepuszczalnością światła, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort jazdy nawet w słoneczne dni. Proponujemy ponadto egzemplarze ze zdejmowaną osłoną nosa we wszystkich najpopularniejszych kolorach.

Niezawodna ochrona oczu - gogle motocyklowe

Wytrzymałe i dobrze dopasowane gogle motocyklowe to niezbędny elementem wyposażenia każdego motocyklisty, który chce zapewnić sobie maksymalną ochronę oczu podczas jazdy. Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych gogli na motocykl, które pasują do różnych typów kasków - gogle zwykle zakłada się na kaski motocyklowe otwarte i off-roadowe. To w każdym przypadku takie gogle na motor, które są zaprojektowane w ten sposób, aby idealnie współgrać z kaskiem, zapewniając komfort i stabilność podczas jazdy.

Dla miłośników ekstremalnych przeżyć przygotowaliśmy specjalistyczne gogle na crossa oraz charakteryzujące się podobnymi właściwościami, nowoczesne gogle off-roadowe. To niezwykle trwałe gogle na motocykl, które poza wyjątkową wytrzymałością i odpornością na zarysowania, wyróżniają się także atrakcyjnym designem. Dobierając właściwe gogle do kasku, Twoje oczy będą chronione przed kurzem, wiatrem, owadami i innymi zagrożeniami, które mogą pojawić się na trasie. Oferujemy również efektownie prezentujące się okulary motocyklowe. Zarówno gogle motocyklowe, jak i charakterystyczne okulary na motor zapewnią doskonałą widoczność i komfort nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Jak dbać o gogle motocyklowe

Dbanie o gogle motocyklowe to klucz do zachowania ich funkcjonalności i przedłużenia ich żywotności. Regularne czyszczenie gogli jest niezbędne, aby zapewnić maksymalną przejrzystość i ochronę. Aby oczyścić gogle na motor, skorzystaj z miękkiej ściereczki z mikrofibry oraz specjalistycznych środków czyszczących przeznaczonych do tego celu. Unikaj używania agresywnych chemikaliów, które mogą uszkodzić powłokę ochronną szkieł, w jakie wyposażone są gogle do kasku. Off-roadowe i inne specjalistyczne gogle na motocykl wymagają szczególnej uwagi ze względu na intensywne użytkowanie w trudnych warunkach.

Przechowuj okulary motocyklowe w dedykowanym etui, aby zapobiec zarysowaniom i uszkodzeniom mechanicznym. Regularna konserwacja i odpowiednie przechowywanie sprawią, że okulary motocyklowe zachowają pożądane właściwości i atrakcyjny wygląd przez długi czas, korzystnie wpływając na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel