Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Gogle motocyklowe

Znaleziono: 512 produktów

Gogle motocyklowe to niezwykle ważny element wyposażenia każdego miłośnika jednośladów. W trakcie jazdy w terenie oczy są narażone na uszkodzenia, dlatego należy je szczególnie chronić. Gogle do kasku skutecznie zabezpieczają zarówno oczy, jak i ich najbliższe okolice. W asortymencie sklepu Moto-Tour można znaleźć m.in. wysokiej klasy gogle, produkowane przez renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy produkt tego typu przed wprowadzeniem do sprzedaży jest testowany, dzięki czemu użytkownicy mają gwarancję bezpieczeństwa nawet w ekstremalnych warunkach.

Profesjonalne gogle na motor

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć m.in. gogle na crossa, charakteryzujące się szerokim kątem widzenia, zapewniającym komfortową jazdę. Oferujemy też modele przeznaczone dla osób noszących okulary. W zależności od preferencji, można wybrać barwioną lub bezbarwną szybę. W obu przypadkach zastosowanie specjalnej powłoki eliminuje efekt parowania praktycznie do zera. Gogle na quada mają także szeroki pasek, często z silikonowym wykończeniem, zapewniającym doskonałe trzymanie na głowie.

Gogle off-roadowe dla miłośników jazdy w terenie

W sklepie Moto-Tour dostępne są gogle na kask, wyposażone w specjalną wyściółkę zapobiegającą poceniu. Oferujemy modele z kuloodporną szybą, która chroni oczy i część twarzy nawet przed mocnymi uderzeniami kamieni. W naszym sklepie można znaleźć także szybki cechujące się różną przepuszczalnością światła, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort jazdy nawet w słoneczne dni. Proponujemy ponadto egzemplarze ze zdejmowaną osłoną nosa we wszystkich najpopularniejszych kolorach.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel