Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Przypominacze o blokadzie

Znaleziono: 8 produktów

Przypominacze blokady tarczy hamulcowej w Moto-tour.com.pl

Przypominacze o blokadzie blokady tarczy hamulcowej pełnią istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa podczas użytkowania motocykla. Stanowią one dodatkową warstwę ochrony, przypominając kierowcy o konieczności zdjęcia blokady tarczy hamulcowej przed rozpoczęciem jazdy. Dzięki nim, ryzyko przypadkowego ruszenia motocykla z założoną blokadą jest znacząco zredukowane, co przekłada się na zmniejszenie ryzyka uszkodzeń mechanicznych pojazdu oraz potencjalnych wypadków.

Przypominacz blokady tarczy hamulcowej to jest zwykła linka o wyróżniającym się kolorze, której jeden koniec przyczepia się do kierownicy, a drugi do tarczy. Dzięki temu redukujemy ryzyko ruszenia z zamontowaną blokadą, co może narazić nas na ryzyko poważnych napraw, czasem idących w tysiące złotych.

Dzięki zastosowaniu przypominaczy o blokadzie blokady tarczy hamulcowej kierowcy mogą być pewni, że nie zapomną o zdjęciu blokady przed rozpoczęciem jazdy. To proste, a zarazem skuteczne rozwiązanie, które przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze i chroni motocykl przed potencjalnymi uszkodzeniami. W ten sposób przypominacze stanowią nieodłączny element systemu zabezpieczeń motocykla, wspierając kierowcę w dbaniu o własne bezpieczeństwo.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel