Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kurtki motocyklowe z poduszką powietrzną

Znaleziono: 14 produktów

Czym wyróżniają się kurtki motocyklowe z poduszką powietrzną?

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem dla każdego motocyklisty, niezależnie od jego doświadczenia i rodzaju pojazdu jaki posiada. Osoby, którym zależy na maksymalnym zabezpieczeniu podczas jazdy mogą zdecydować się na innowacyjne rozwiązanie jakim są kurtki z poduszką powietrzną. Ich zadaniem jest ochrona kierowcy podczas upadku. Kurtka jest wyposażona w kilka poduszek powietrznych, które zabezpieczają nie tylko kręgosłup, ale również szyję i całe plecy.Opisywany element garderoby jest lekki i doskonale dopasowuje się do ciała. W momencie, gdy kierowca zostanie wyrzucony z siodła, takie kurtki motocyklowe automatycznie się otwierają, a poduszki wypełniają powietrzem. Co istotne, odzież jest wielokrotnego użytku i po wypadku można bez trudu doprowadzić ją do pierwotnego stanu. Wszystko dzieje się w ułamku sekundy, dzięki czemu nawet nagły upadek nie powinien wpłynąć na nasze bezpieczeństwo.

Jakie kurtki motocyklowe można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie znajdują się kurtki renomowanych marek, które jako pierwsze zaczęły wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Mowa oczywiście o Dainese, Helite oraz RST. Cechą charakterystyczną produktów pierwszej marki jest zintegrowany elektroniczny system poduszek powietrznych D-air. Składa się on z sześciu czujników, przy czym zarówno elektronika, jak i GPS są zintegrowane z ochraniaczami, które znajdują się w kurtce. Jednostka sterująca nieustannie monitoruje sygnały czujnika, co pozwala na wykrycie niebezpiecznych sytuacji.Kurtki motocyklowe z poduszką powietrzną marki Helite są wyposażone w system DOA Airbag model. Oprócz tego całość została wzbogacona o długi ochraniacz pleców SAS-TEC, który jest odporny na uderzenia. Znajduje się on na zewnątrz poduszki. To z kolei pozwala na rozłożenie siły upadku. DOA Airbag model to technologia, która jeszcze lepiej zabezpiecza odcinek szyjny kręgosłupa. Kurtki motocyklowe RST są wyposażone w inteligentny system In&Motion, który wykrywa utratę równowagi i napełnia poduszki powietrzem.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel