Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Lampy

Znaleziono: 13 produktów

Lampy do quada i motocykli - co można znaleźć w naszej ofercie?

Przednia lampa stanowi jeden z najważniejszych elementów oświetlenia motocykla. Jej zadaniem jest nie tylko zapewnienie odpowiedniej widoczności drogi. Lampy umożliwiają również wczesne zauważenie poruszającego się motocyklisty. Ma to zatem kluczowe znaczenie pod względem bezpieczeństwa zarówno dla samego kierowcy, jak i innych uczestników ruchu. Warto jednak zaznaczyć, że lampy do quada oraz motocykla w dużej mierze wpływają na jego wygląd i wyróżniają na tle innych pojazdów.W naszej ofercie można znaleźć wiele różnych modeli dostępnych w ciekawych wersjach kolorystycznych. Proponujemy m.in. uniwersalne lampy przeznaczone do jazdy typu Off-Road. Zapewniają one niskie zużycie energii, a jednocześnie maksymalną jasność oraz wyrazistość i głębię szczegółów, nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Oferowane przez nas modele są wodoodporne i mogą być zanurzone nawet na głębokość 3 m. Kolejną zaletą takich produktów jest szeroki zakres pracy roboczej, wynoszący od -40°C do + 85°C.

Czym jeszcze wyróżniają się produkty z naszego sklepu?

Osoby, które chcą aby ich jednoślad prezentował się oryginalnie mogą zdecydować się na modele w stylu retro. Takie lampy są wykonane z poliwęglanu, który jest znany ze swojej wytrzymałości. Są one przeznaczone dla jednośladów typu enduro posiadających standardowe widelce. Sporym ułatwieniem jest możliwość ustawienia w trzech pozycjach. Całość wyróżnia się łatwym montażem, przy wykorzystaniu czterech taśm.Kolejną opcją z naszej oferty są lampy do quada i motocykli przeznaczone wyłącznie do jazdy off-road. Zapewniają one wysoką wydajność energetyczną, a ich oczekiwana długość życia wynosi aż 50 tys. godzin. Do montażu wykorzystuje się oryginalne gumki do reflektorów. W naszym asortymencie znalazły się także tylne lampy, w tym modele z chlapaczem. Oferujemy uniwersalne wersje z homologacją oraz posiadające odpowiednie certyfikaty. Część lamp posiada również chlapacz z miejscem na przymocowanie tablicy rejestracyjnej.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel