Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Ochraniacze na kolana i ortezy

Znaleziono: 212 produktów

Każdy motocyklista powinien jak najlepiej dbać o swoje bezpieczeństwo. Oprócz rozważnego stylu jazdy, niezbędne jest również wyposażenie. Mając na uwadze ten fakt, w naszej ofercie umieściliśmy m.in. wysokiej klasy ochraniacze motocyklowe na kolana, które skutecznie chronią ciało przed następstwami zdarzeń drogowych. Bez względu na to jakiej jesteś postury, znajdziesz u nas także ochraniacze motocyklowe pod spodnie, zapewniające bezpieczną i komfortową jazdę, nawet w przypadku dłuższych wypraw. Jeśli potrzebujesz jeszcze pewniejszej ochrony, postaw na rozbudowane ochraniacze, wykonane z lekkich, aczkolwiek bardzo wytrzymałych materiałów. Produkty tego typu chronią nie tylko kolana, ale też dolną część uda oraz golenie. 3-częściowa konstrukcja gwarantuje pełną mobilność, a specjalnie zaprojektowana obudowa wentylację i skuteczne odprowadzenie wilgoci. Oferujemy także ochraniacze na kolana motocyklowe w wersji damskiej. Ich kształt oraz wielkość zostały idealnie dopasowane do kobiecych kolan, dzięki czemu nie tylko skutecznie chronią, ale również zapewniają wysoki komfort jazdy.

Certyfikowane medyczne ortezy na kolana

Zadbaliśmy ponadto o zaopatrzenie sklepu w wysokiej klasy ortezy ortodontyczne w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasowanie konkretnego modelu nie stanowi problemu. Dostępne są także ortezy kolanowe na motocykl i motorower w wersji dziecięcej, dzięki którym będziesz mógł lub mogła cieszyć się wspólną jazdą z pociechą oraz zestawy, w skład których wchodzą zarówno ochraniacze kolan, jak i łokci. Ochraniacze kolan motocyklowe stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia zaraz obok kasku, dlatego powinny być zakładane za każdym razem, bez względu na długość pokonywanej trasy.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel