Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Pozostałe

Znaleziono: 27 produktów

Gadżety motocyklowe - w jakie akcesoria warto się zaopatrzyć?

Ciekawe, a przy tym praktyczne akcesoria motocyklowe to świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika jednośladów. W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór produktów wielu znanych i renomowanych marek, które słyną z wysokiej jakości wyrobów. Proponujemy m.in. gadżety MUC-OFF, Scott, Oxford, VR46 i wielu innych producentów. Do tej grupy zaliczają się pozostałe elementy związane z użytkowaniem motocykla. Są one wykorzystywane np. do czyszczenia pojazdu. Inne są pomocne w jego obsłudze lub urozmaicają wygląd maszyny. Większość ma uniwersalny charakter, dzięki czemu wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Z tego względu mogą też sprawdzić się jako upominek. Zaopatrując się w różnego rodzaju akcesoria, mamy możliwość wyrażenia swojego stylu oraz zainteresowań. Świetnym przykładem są kubki przeznaczone dla fanów jednośladów. Można korzystać z nich każdego dnia, zarówno w domu, jak i w pracy. Wykonanie z wysokiej jakości ceramiki sprawia, że kubek jest wytrzymały, a sam nadruk odporny na ścieranie.

Pozostałe gadżety dostępne w naszej ofercie

Inne praktyczne gadżety motocyklowe to preparaty odkażające zarówno do powierzchni, jak i rąk. Duża zawartość alkoholu sprawia, że płyny skutecznie radzą sobie z eliminowaniem prawie 100% bakterii. Część z nich likwiduje także pleśnie oraz wirusy. Produkty tego typu zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia. W trakcie podróży mogą przydać się też bukłaki na wodę oraz butelki. Są to akcesoria wielokrotnego użytku, które z pewnością posłużą przez długi czas. Bukłaki mogą być używane w plecakach z otworem, dzięki czemu znakomicie sprawdzą się w terenie. Ich ogromną zaletą jest wytrzymałość nawet na skrajne temperatury. Butelki dostępne w naszej ofercie są z kolei w stanie utrzymać temperaturę napoju do 12 godzin. Pozostałe gadżety, jakie można znaleźć w asortymencie to m.in. skórzane paski idealne do codziennego noszenia, parasole, apteczki, klapki, koszule, osłony na ręce i nogi, pokrowce i inne drobiazgi.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel