Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Przydatne w podróży

Znaleziono: 84 produktów

Praktyczne akcesoria do podróży motocyklem - co można znaleźć w naszej ofercie?

Niezależnie od tego czy wybieramy się na krótszą, czy dłuższą przejażdżkę motocyklem, chcąc zwiększyć swój komfort, warto mieć na wyposażeniu różnego rodzaju praktyczne gadżety. W naszym asortymencie można znaleźć liczne akcesoria, które sprawdzą się podczas podróży i niejednokrotnie ułatwią wyjście z trudnych sytuacji. Proponujemy m.in. awaryjne zestawy naprawcze do opon bezdętkowych. Ich zaletą jest niska waga i niewielkie rozmiary, dzięki czemu zmieszczą się nawet w bardzo małym bagażu. Polecamy również zaopatrzyć się w wodoodporne pokrowce przeciwdeszczowe, które mogą uratować dobytek w trakcie silnej ulewy. Zostały one wykonane z wytrzymałego materiału i są kompatybilne z określonymi modelami tank bagów. Miłośnicy nocowania pod chmurką mogą znaleźć u nas zarówno śpiwory, jak i hamaki. Zapewniają one wysoki komfort spania i wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami. Śpiwory posiadają wypełnienie z gęsiego puchu, zaś materiał wierzchni jest wodoodporny i wiatroszczelny. Wszystko to sprawia, że można zabrać je ze sobą na dowolną podróż.

Przydatne rzeczy w podróży - zadbaj o swój komfort

Inne praktyczne akcesoria do podróży motocyklem to apteczka i kosmetyczka. W zestawie pierwszej pomocy znajduje się m.in. bandaż, koc, taśma samoprzylepna, opatrunek samoprzylepny, nożyczki, rękawiczki i instrukcja. W pojemnej kosmetyczce można zmieścić wszystkie potrzebne przybory toaletowe. Posiada też wyjmowaną siatkową kieszeń, idealną do zabrania ze sobą pod prysznic. Zapewniamy szeroki wybór bidonów wykonanych z wytrzymałych materiałów i ozdobionych atrakcyjnymi wzorami. Przydatne rzeczy w podróży to również kable sprężynowe USB. Modele dostępne w naszej ofercie są kompatybilne z szybkim ładowaniem oraz z synchronizacją danych. Oprócz tego oferujemy wiele innych gadżetów, takich jak samopoziomujące uchwyty na kubki, izolatory termiczne do kufrów, zestawy sztućców, ładowarki bezprzewodowe, podłogi do namiotu, podstawki pod kask czy butelki.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel