Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Akumulatory motocyklowe

Znaleziono: 9 produktów

Akumulatory motocyklowe

Akumulatory motocyklowe to specjalnie zaprojektowane akumulatory przeznaczone do zasilania motocykli. Są one kluczowym elementem układu elektrycznego motocykla, odpowiedzialnym za dostarczanie energii potrzebnej do uruchamiania silnika oraz zasilania innych podzespołów elektrycznych, takich jak światła, sygnały ostrzegawcze, układy zapłonowe i systemy kontrolne.

Akumulatory motocyklowe różnią się od akumulatorów samochodowych przede wszystkim rozmiarem i konstrukcją, aby pasować do mniejszych przestrzeni dostępnych w motocyklach. Są one zazwyczaj bardziej kompaktowe i lżejsze, ale nadal oferują wystarczającą moc do efektywnego uruchamiania silnika i zasilania urządzeń elektrycznych na motocyklu.

Odpowiedni wybór akumulatora do motocykla może znacząco wpłynąć na jego wydajność i trwałość. Współczesne akumulatory motocyklowe można podzielić na kilka rodzajów, z których każdy ma swoje zalety i wady.

Akumulatory kwasowo-ołowiowe: To najprostszy i najtańszy rodzaj akumulatora, który możesz znaleźć w sklepach motoryzacyjnych. Chociaż są one niedrogie i mają prostą budowę, wymagają one regularnej konserwacji, takiej jak dolewanie wody destylowanej.

Akumulatory żelowe: Wyższa cena akumulatorów żelowych rekompensowana jest ich nowoczesną konstrukcją, dłuższą żywotnością i możliwością montażu w różnych pozycjach. Są one idealne dla osób, które szukają wydajnego akumulatora ze średniej półki cenowej.

Akumulatory AGM: Podobne do akumulatorów żelowych, ale wykonane z mat z włókna szklanego, co zapewnia lepszą wydajność i wartość prądu rozruchowego. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych motocyklach.

Akumulatory litowo-jonowe: To produkty z najwyższej półki, charakteryzujące się niską masą, wysokim prądem rozruchowym i szybkim ładowaniem. Jednak ich główną wadą jest wysoka cena.

W sklepie Moto-tour.com.pl oferujemy szeroki wybór akumulatorów motocyklowych różnych marek i modeli, aby spełnić różne potrzeby i wymagania użytkowników. Nasza oferta obejmuje akumulatory Exide, Landport czy Yuasa o różnej pojemności, napięciu i konstrukcji, aby zapewnić niezawodne zasilanie dla różnych typów motocykli i stylów jazdy. Znajdź idealny akumulator motocyklowy dla swojego pojazdu w Moto-tour.com.pl i ciesz się pewnością działania podczas każdej jazdy.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel