Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Akumulatory Motocyklowe

Znaleziono: 257 produktów

Każdy poruszający się po drodze pojazd powinien być w pełni sprawny technicznie. Dotyczy to wszystkich jednośladów, bez względu na pojemność i markę. Akumulator motocyklowy umożliwia włączenie silnika przy pomocy przycisku. Jego zadaniem jest gromadzenie, czyli akumulowanie energii elektrycznej, dzięki czemu wszystkie światła, klakson i świece żarowe funkcjonują bez zarzutu. W przypadku gdy będzie cechował się zbyt niskim napięciem, wówczas koniecznie należy go wymienić. Awaria tego elementu, szczególnie w trakcie dłuższej trasy, może skutkować poważnymi problemami.

Akumulator motocyklowy - postaw na najwyższą jakość

Każdy akumulator do motocykla dostępny w naszej ofercie został wyprodukowany przez renomowaną firmę z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy modele charakteryzujące się uniwersalnością i szerokim zastosowaniem. Pomimo wysokiej wydajności, akumulatory wyróżniają się niewielkimi rozmiarami i stosunkowo niską wagą. Nowoczesne egzemplarze są niezwykle odporne na głębokie rozładowanie, dzięki czemu cechują się długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Wybrane akumulatory są również odporne na wstrząsy i wibracje, więc idealnie nadają się do jazdy w trudnym terenie.

Jakie modele obejmuje nasz asortyment?

W naszej ofercie można znaleźć m.in. modele bezobsługowe, które podczas magazynowania nie wymagają ładowania. Ponadto, dzięki szczelnej obudowie, są całkowicie bezpieczne nie tylko dla użytkowników, ale również dla środowiska naturalnego. Nawet w przypadku uszkodzenia, znajdujący się w środku elektrolit nie wydostanie się na zewnątrz. Oferujemy także akumulatory motocyklowe w wersji żelowej, zapewniające odpowiedni prąd rozruchowy w praktycznie każdych warunkach.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel