Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Podwyższenia kierownicy

Znaleziono: 103 produktów

Podwyższenie kierownicy motocykla

Odkryj wygodę i nową jakość kontroli jazdy dzięki podniesieniom kierownicy motocykla dostępnym w sklepie Moto-tour.com.pl! Nasze podniesienia kierownicy, znane również jako bar risers, to doskonałe rozwiązanie dla motocyklistów poszukujących personalizacji swojego pojazdu oraz poprawy ergonomii jazdy.

Poprawiona Ergonomia: Dzięki podniesieniom kierownicy (bar riserom) możesz dostosować wysokość i kąt nachylenia kierownicy do swoich indywidualnych preferencji, co zapewni Ci bardziej komfortową pozycję podczas jazdy. Odpowiednio dostosowana pozycja kierownicy może także pomóc w zmniejszeniu napięcia mięśni i zmęczenia podczas długich tras.

Lepsza Kontrola: Zwiększona wysokość kierownicy może poprawić widoczność drogi oraz otoczenia, co umożliwia szybsze reakcje na zmieniające się warunki drogowe oraz lepszą kontrolę nad pojazdem. To szczególnie istotne dla motocyklistów, którzy preferują jazdę w zróżnicowanym terenie.

Łatwy Montaż: Dostępne u nas podniesienia kierownicy są łatwe w montażu i pasują do wielu modeli motocykli. Dzięki prostemu procesowi instalacji możesz szybko i łatwo dostosować swoją maszynę do własnych potrzeb i preferencji bez konieczności wizyty u mechanika.

Wysoka Jakość: W Moto-tour.com.pl oferujemy podniesienia kierownicy wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo podczas jazdy. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających motocyklistów.

Personalizacja Twojego Motocykla: Podniesienia kierownicy to nie tylko funkcjonalny dodatek, ale także sposób na personalizację wyglądu i charakteru Twojego motocykla. Dostępne w różnych wzorach i wykończeniach, pozwalają na stworzenie unikalnego stylu, który odzwierciedla Twoją pasję do jazdy na dwóch kółkach.

Wybierz wygodę, wybierz kontrolę, wybierz podniesienia kierownicy motocykla z Moto-tour.com.pl i ciesz się jeszcze większą przyjemnością z jazdy!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel