Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Dodatki do motocykla

Znaleziono: 1081 produktów

Jakie dodatki do motocykla można znaleźć w naszej ofercie?

Różnego rodzaju akcesoria motocyklowe sprawiają, że jazda jednośladem staje się bardziej komfortowa oraz bezpieczna. Co więcej, dzięki nim można dostosować pojazd do swoich potrzeb. Dodatki do motoru są też w stanie podkreślić jego indywidualny styl i wyróżnić na tle innych. W naszym asortymencie można znaleźć wiele różnych produktów. Miłośnikom jednośladów proponujemy m.in. paski na felgi. Ciekawy wzór sprawia, że koła motocykla prezentują się dużo atrakcyjniej. Informacje dotyczące kompatybilności znajdują się w szczegółowym opisie produktu.Ponadto zapewniamy szeroki wybór korków wlewu oleju. Występują one w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można bez trudu dopasować je do wyglądu pojazdu. Całość powstała z wytrzymałego aluminium, a w komplecie oprócz korka znajduje się też uchwyt. Tego typu akcesoria pasują do wybranych modeli motocykli Honda, Kawasaki, Suzuki, Ducati, Triumph i wielu innych. 

Czym jeszcze wyróżniają się dodatki motocyklowe z naszego sklepu?

Wszystkie dodatki do motocykla dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są solidne i wytrzymałe oraz posłużą przez długi czas. Sporą część asortymentu stanowią rolki wahacza wykonane z anodyzowanego aluminium. W zestawie znajduje się też nylonowa podkładka. Ponadto zapewniamy wiele różnych rodzajów siedzeń, w tym modele wysokie i niskie. Zewnętrzna warstwa to odporny na pot materiał z dodatkowo uszczelnionymi szwami. Dużym atutem dla kierowcy jest też specjalne wgłębienie znajdujące się pośrodku, które zmniejsza nacisk na kość ogonową. Zapewniamy również solidne dodatki do motoru w postaci pokrywy zbiorniczka płynu sprzęgła. Występuje ona w różnych kolorach i jest wykonana z aluminium. Proponujemy klaksony oraz mocowania klaksonu. Oferowane przez nas modele są znacznie głośniejsze, w porównaniu do zwykłych wersji i są dostosowane do wysokich wibracji. System mocowania umożliwia montaż w optymalnym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel