Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Szyby motocyklowe

Znaleziono: 5574 produktów

Szyby motocyklowe poprawiają aerodynamikę pojazdu, co znacznie wpływa na podniesienie komfortu jazdy. Ich wielkość oraz kształt decydują o tym, w jakim stopniu zmieni się strumień powietrza w trakcie jazdy. Oprócz tego, są świetnym dodatkiem do motocykla, dzięki któremu łatwo można odmienić jego wygląd. Większe szyby chronią kierującego podczas pokonywania bardziej wymagających odcinków. W tym dziale znajdziecie Państwo zarówno szyby, jak i owiewki motocyklowe, które pasują do większości modeli motocykli. Posiadamy w sprzedaży różne modele szyb i owiewek różniących się wielkością, kolorem i kształtem. Ich montaż nie jest skomplikowany i bez problemu poradzą sobie z nim nawet ci nie mający żyłki do majsterkowania.

Czym wyróżnia się dobra szyba motocyklowa?

Wykorzystanie lekkich, aczkolwiek wytrzymałych materiałów gwarantuje długą żywotność. Równie istotnym elementem jest mocowanie, które powinno zapewniać solidne połączenie szyby z motocyklem. Oferujemy szeroki wybór zestawów, pozwalających na szybki i przede wszystkim bezpieczny montaż, w pełni przystosowany do jazdy z prędkościami autostradowymi. Jak wybrać odpowiednie szyby motocyklowe? Producent i kompatybilność to dwie najbardziej istotne kwestie. W naszym sklepie dostępne są produkty wytwarzane przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

Szyba motocyklowa może cechować się całkowitą lub ograniczoną przezroczystością. Bez względu na stopień przyciemnienia, powinna gwarantować najwyższą jakość optyczną. Oferujemy m.in. szyby z atestem, które znacząco podnoszą bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Aerodynamiczne kształty ograniczają opór powietrza do minimum, zapewniając przyjemną i komfortową jazdę nawet przez wiele godzin. Oferujemy zarówno uniwersalne szyby do skuterów, customowych motocykli, a także do nakedów. W naszej ofercie można również znaleźć uniwersalne deflektory, umożliwiające szeroką regulację kąta ustawienia. Dzięki specjalnemu zatrzaskowi, cechują się szybkim i prostym montażem.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel