Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Gniazda zapalniczek

Znaleziono: 28 produktów

Motocyklowe gniazda zapalniczki

Gniazda zapalniczki do motocykla są to specjalne złącza elektryczne montowane w jednośladach, umożliwiające podłączenie różnego rodzaju akcesoriów elektronicznych za pomocą standardowego wtyku zapalniczki samochodowej. Ich funkcja jest podobna do gniazd stosowanych w samochodach, ale zostały specjalnie zaprojektowane do użytku w motocyklach.

Motocyklowe gniazdo zapalniczki jest często montowane w wygodnych miejscach, na przykład na kierownicy lub pod siedzeniem, aby umożliwić łatwy dostęp dla użytkownika. Jest ono używane głównie do zasilania urządzeń elektronicznych, takich jak nawigacje GPS, ładowarki do telefonów komórkowych, kompresory powietrza czy podgrzewana odzież motocyklowa.

Te gniazda zapalniczki 12v są zazwyczaj wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia, aby chronić układ elektryczny motocykla przed przeciążeniem lub zwarciem. Mogą być także oferowane w wersji wodoszczelnej, aby zapewnić odporność na warunki atmosferyczne i wilgoć.

Motocyklowe gniazda zapalniczki są przydatnym dodatkiem dla motocyklistów, umożliwiającym ładowanie urządzeń elektronicznych w trakcie jazdy oraz korzystanie z różnego rodzaju akcesoriów elektrycznych.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel