Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Buty Żużlowe

Znaleziono: 14 produktów

Buty żużlowe - postaw na pełne bezpieczeństwo

Dla miłośników wyścigów żużlowych oraz szutrowych jedną z najważniejszych kwestii, jakie musi spełnić obuwie jest wytrzymałość oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór modeli doskonale znanej i renomowanej niemieckiej marki Daytona. Wyróżniają się one solidnym wzmocnieniem w okolicach kostki oraz goleni. Cholewka powstała z bardzo mocnej skóry bydlęcej, dzięki czemu buty cechują się wysoką jakością wykonania.

Część modeli posiada unikalną konstrukcję, składającą się z buta wewnętrznego i zewnętrznego. Wewnętrzny element to aramidowa skorupa, niepodatna na skręcanie i specjalnie wzmocniona tkaniną Kevlar Carbon. Dodatkowo został on uszczelniony tworzywem sztucznym. Zewnętrzna część to z kolei wspomniana skóra bydlęca, której cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na rozdarcia. Oprócz tego można liczyć na wzmocnienia w okolicy łydek, gdzie umieszczono także elastyczną wkładkę zwiększającą mobilność.

Akcesoria żużlowe i inne produkty dostępne w ofercie

Ogromną zaletą modeli, które można znaleźć w naszym sklepie jest łatwość i szybkość ich zakładania oraz zdejmowania. Wyposażenie w rzepy sprawia, że buty żużlowe można wygodnie wyregulować i dopasować do łydki. Użytkownicy mogą także liczyć na wysoki komfort użytkowania oraz higieniczność, co wynika z wyposażenia w tekstylną podszewkę skutecznie pochłaniającą pot. Dodatkową wygodę zapewnia anatomicznie dopasowana wkładka. W ofercie znajdują się ponadto modele zapinane na zamek błyskawiczny.

Proponujemy też wersje stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Buty żużlowe dziecięce wyróżniają się taką samą wytrzymałością i jakością wykonania jak egzemplarze dla dorosłych. Dzięki temu zapewniają bardzo wysoką ochronę. Zachęcamy ponadto do skorzystania z usługi ozonowania butów motocyklowych oraz odzieży. Odświeżeniu można poddać również akcesoria żużlowe. To jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod dezynfekcji, która pozwala pozbyć się wszystkich bakterii, pleśni i grzybów.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel