Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Płyty i adaptery

Znaleziono: 241 produktów

Płyty i adaptery pod kufry motocyklowe

Zapewnij sobie stabilność i pewność podczas podróży z naszymi płytami montażowymi pod kufer dostępnymi w sklepie Moto-tour.com.pl! Nasze wytrzymałe adaptery są niezbędnym elementem do bezpiecznego zamontowania kufra na Twoim motocyklu. Zaprojektowane z myślą o konkretnych modelach kufrów, umożliwiają stabilne i bezpieczne umieszczenie bagażu, eliminując ryzyko poluzowania się czy uszkodzenia w trakcie jazdy.

Montaż kufra do motocykla staje się prostszy i bardziej efektywny dzięki sprzedawanym przez nas płytom montażowym i adapterom pod kufry motocyklowe. Specjalne mocowanie jest szczególnie istotne przy większych bagażnikach, chroniąc kufer przed przypadkowym odpadnięciem w trakcie podróży. Dodatkowo nasze płyty montażowe ułatwiają łatwe operowanie bagażem dzięki specjalnym zatrzaskom umożliwiającym łatwe rozłączanie elementów, co jest przydatne zwłaszcza po zakończonej podróży.

W Moto-tour.com.pl oferujemy płyty montażowe i adaptery do kufrów motocyklowych od cenionych producentów, dostosowane do różnych modeli kufrów, zarówno centralnych, jak i bocznych. Sprawdź cechy i parametry wybranej płyty, aby dokładnie dostosować ją do swojego motocykla. Dzięki naszym produktom zyskasz pewność, że bagaż zostanie stabilnie zamocowany, a podróż stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Kliknij produkt, aby dowiedzieć się więcej!

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA KUFRÓW

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel