Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Tankbagi na paski i magnesy

Znaleziono: 67 produktów

Tankbag na paski i magnesy

Tankbagi na paski i magnesy to rodzaj toreb na motocykl, które montuje się na zbiorniku paliwa motocykla. Są one zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów podczas jazdy, jednocześnie pozostając stabilnie zamocowanymi na zbiorniku.

Tankbagi na paski wyposażone są w paski lub taśmy, które mocuje się wokół zbiornika paliwa motocykla. Te paski są zazwyczaj regulowane, co pozwala na dopasowanie torby do różnych rozmiarów i kształtów zbiorników. Dzięki temu tankbag na paski pozostaje pewnie zamocowany nawet podczas szybkiej jazdy lub pokonywania nierówności terenu.

Natomiast tankbagi na magnesy wyposażone są w magnesy, które przylegają do metalowej powierzchni zbiornika paliwa. Magnesy te zapewniają stabilne mocowanie torby na motocykl bez konieczności stosowania dodatkowych pasków czy taśm. Tankbag na magnesy jest łatwy w montażu i demontażu, co ułatwia korzystanie z niego w różnych sytuacjach.

Tankbagi na paski i magnesy oferują zazwyczaj podobną pojemność i funkcjonalność. Mogą być wyposażone w dodatkowe kieszenie, przegródki i pasy na narzędzia, co umożliwia przechowywanie różnorodnych przedmiotów, takich jak mapy, telefon, portfel czy narzędzia naprawcze.

Dzięki tankbagom na paski i magnesy dostępnym  w Moto-tour.com.pl, motocykliści mają łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów podczas podróży, jednocześnie zachowując swobodę ruchu i wygodę jazdy.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel