Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Oleje 4T

Znaleziono: 147 produktów

Wydajne oleje 4t do silników czterosuwowych

Jeśli jesteś posiadaczem motocykla z silnikiem czterosuwowym, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiednie oleje 4t. Produkty te przeznaczone są do smarowania podzespołów jednostek napędowych, co sprzyja usprawnieniu ich pracy. Odpowiednio dobrany olej motocyklowy 4t zmniejsza tarcie w silniku oraz zabezpiecza go przed korozją. Preparaty takie cechuje również zdolność do łączenia się z substancjami czyszczącymi poszczególne elementy układu silnikowego.

Dbamy o to, aby asortyment sklepu Moto-Tour na bieżąco był zaopatrywany w najwyższej jakości produkty. Kupisz tutaj olej do motocykla 4t, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania odnośnie wydajności i skuteczności działania. Można u nas znaleźć zarówno oleje uniwersalne, jak i specjalnie dedykowane do jazdy sportowej, miejskiej albo turystycznej. Nie wiesz, jaki olej do motocykla 4t wybrać? Skorzystaj z porady zatrudnianych przez nas specjalistów. Z przyjemnością odpowiedzą oni na wszelkie Twoje pytania oraz pomogą rozwiać nękające Cię wątpliwości?

Najlepsze oleje mineralne i syntetyczne 4t

Nie ma znaczenia, jakiego oleju potrzebujesz do swojego czterosuwu. Sprzedajemy m.in. produkty przeznaczone do stosowania w cruiserach, naked bike’ach, enduro, supermoto oraz różnych innych maszynach. U nas zaopatrzysz się również w wydajny i niedrogi olej do skutera 4t. Sprzedawane w sklepie Moto-Tour produkty dostępne są w różnych opakowaniach. W zależności od potrzeb możesz nabyć preparaty w litrowych pojemnikach albo zdecydować się na zakup większej butelki o pojemności 4 l. To drugie rozwiązanie będzie dla Ciebie bardziej opłacalne.
Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel