Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Uchwyt dla pasażera & Sisibary

Znaleziono: 46 produktów
12

Uchwyt dla pasażera - dlaczego warto w niego zainwestować?

Podróżując motocyklem razem z pasażerem trzeba zadbać nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale również towarzysza. Wiele osób siedzących za kierowcą zazwyczaj łapie go za ramiona lub w pasie. Niestety niejednokrotnie wiąże się to z dyskomfortem dla kierującego, który ma ograniczoną swobodę ruchów. Rozwiązaniem tej sytuacji jest zainwestowanie w uchwyt dla pasażera. To niewielkie akcesorium zapewnia stabilność i równowagę, co przekłada się na bezpieczeństwo.Opisywany element należy zamontować przy siedzisku pasażera. Sam proces montażu nie jest skomplikowany, dzięki czemu bez trudu poradzi sobie z nim każda osoba. Uchwyty zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, co przekłada się na ich komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Estetyczny wygląd sprawia, że doskonale prezentują się na motocyklu. Nie trzeba zatem się obawiać, że taka ingerencja wpłynie na pogorszenie aspektów wizualnych. Dodatkową wygodę zapewni pasażerowi sisibar, czyli specjalne oparcie w formie mini rusztowania.

Jakie produkty można znaleźć w naszej ofercie?

Zapewniamy szeroki wybór uchwytów takich marek jak Hepco&Becker, Oxford, Puig, SW-Motech czy Touratech. Większość modeli zostało wykonanych z wytrzymałej stali nierdzewnej. Uchwyt dla pasażera sprawdzi się również jako uchwyt ratunkowy w razie wypadku, ułatwiając podniesienie motocykla. Opisywane akcesoria występują w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego każda osoba może znaleźć wersję najlepiej pasującą do posiadanego pojazdu.Dokładne informacje na temat kompatybilności z poszczególnymi markami i modelami można znaleźć w szczegółowych opisach produktów. Niektóre uchwyty mogą być łączone z konkretnymi bagażnikami tego samego producenta. Oprócz tego w naszej ofercie można znaleźć specjalne panele, które zaślepiają uchwyty. To propozycja dla osób, którym zależy na ich zakryciu podczas samotnego podróżowania. Wykonanie z aluminium sprawia, że akcesorium jest lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Ponadto w asortymencie znajduje się pas dla kierowcy z uchwytami dla pasażera, który zapewnia komfort obu osobom.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel