Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Uchwyty do tankbagów

Znaleziono: 1242 produktów

Pierścienie mocujące do tankbagów — tankringi

Tankringi, czyli pierścienie mocujące do tankbagów motocyklowych, które sprzedajemy w sklepie Moto-tour.com.pl, to kluczowy element umożliwiający szybkie i bezpieczne montowanie toreb na zbiorniku paliwa motocykla. Wykorzystując innowacyjny system montażu, tankringi zapewniają stabilność i pewność mocowania torby, jednocześnie umożliwiając łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów podczas jazdy.

Dzięki tankringom montaż i demontaż tankbagu staje się szybki i intuicyjny. Wystarczy umieścić odpowiedni pierścień mocujący na zbiorniku paliwa, a następnie za pomocą specjalnych zatrzasków lub mechanizmów blokujących zamocować tankbag na miejscu. Tankringi są wykonane z wytrzymałych materiałów, które zapewniają trwałość i niezawodność, nawet podczas długotrwałego użytkowania i ekstremalnych warunków jazdy.

Tankringi są często kompatybilne z różnymi modelami tankbagów motocyklowych, co pozwala użytkownikom na swobodę wyboru torby na zbiornik zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami i potrzebamiW skrócie tankringi do tankbagów motocyklowych to niezawodne rozwiązanie dla motocyklistów, którzy cenią sobie wygodę, funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki nim, przechowywanie bagażu na zbiorniku paliwa staje się łatwiejsze i bardziej efektywne, umożliwiając jednocześnie swobodną i przyjemną jazdę na motocyklu.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel