Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Odzież podgrzewana

Znaleziono: 15 produktów

Odzież podgrzewana - sposób na komfort podczas chłodnych dni

W trakcie jazdy w chłodne jesienne i zimowe dni każdy motocyklista jest narażony na niską temperaturę oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Niejednokrotnie zwykłe ubrania na motocykl nie są w stanie zapewnić mu należytego komfortu termicznego. W takiej sytuacji bardzo szybko mogą pojawić się negatywne efekty wyziębienia organizmu. Co więcej, jazda w niesprzyjających warunkach nie należy do przyjemnych. Chcąc przez dłuższy czas cieszyć się użytkowaniem pojazdu, warto sprawdzić spodnie podgrzewane oraz inne części garderoby wyposażone w elementy grzewcze.Tego typu ubrania są ogrzewane elektrycznie dzięki obecności wodoodpornej baterii. W efekcie nawet podczas opadów deszczu czy śniegu nie trzeba się martwić, że kurtka przestanie działać. Element grzewczy jest najczęściej umieszczony blisko ciała, w środkowej części. Poszczególne ubrania na motocykl zapewniają możliwość regulacji mocy grzewczej, co pozwala na dopasowanie do swoich potrzeb w danym momencie i panujących warunków atmosferycznych.

Jakie ubrania na motocykl można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie dostępne są produkty takich marek jak Klan E, Macna, Racer czy SHIMA. Zapewniają one równomierne rozprowadzanie ciepła po całym ciele. Oferowane przez nas ubrania sprawdzą się w przypadku, gdy potrzebna jest niewielka ilość ciepła oraz wtedy, gdy zależy nam na mocnym grzaniu. Poszczególne produkty mogą zostać podłączone do akumulatora motocykla (12V) lub do baterii litowej. W ofercie znajdują się spodnie podgrzewane, rękawiczki, kurtki, bezrękawniki oraz skarpety.Oprócz wysokiej jakości wykonania i skutecznego grzania odzież zapewnia dobrą oddychalność. W przypadku rękawiczek, na zewnętrznej części widoczny jest wskaźnik żywotności baterii. Połączenie mocnego materiału tekstylnego oraz skórzanych elementów gwarantuje wysoką odporność na zużycie i dobrą przyczepność. W przypadku kurtek wewnętrzna warstwa jest wykonana z puchu. Część produktów może zostać połączona ze specjalną aplikacją za pomocą Bluetooth.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel