Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Uchwyty do transportu zabezpieczeń

Znaleziono: 14 produktów

Uchwyty do transportu zabezpieczeń

Odkąd zakupiłeś skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe dla swojego motocykla, z pewnością zastanawiasz się, gdzie je praktycznie przymocować w czasie podróży. Nasze uchwyty do transportu zabezpieczeń są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wykonane z dbałością o najwyższą jakość materiałów, zapewniają one solidne i bezpieczne trzymanie Twojej blokady na tarczę hamulcową, kłódki motocyklowej typu U-lock lub zapięcia składanego.

Dzięki uchwytom dostępnym w sklepie Moto-tour.com.pl możesz swobodnie podróżować, mając pewność, że Twoje zabezpieczenie jest zawsze przy Tobie i nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo. Nasze produkty zostały starannie zaprojektowane tak, aby zapewnić nie tylko wygodę, ale także maksymalną ochronę Twojego motocykla.

Wydajne i praktyczne uchwyty do transportu zabezpieczeń są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Ich kompaktowe rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdzą się przymocowane do kufra motocyklowego lub innego miejsca na Twoim pojeździe, nie zajmując dużo miejsca ani nie zakłócając wyglądu motocykla.

Nie pozostawiaj bezpieczeństwa swojego motocykla przypadkowi — zaufaj naszym uchwytom do transportu zabezpieczeń i ciesz się spokojną i bezpieczną podróżą, wiedząc, że Twoje zabezpieczenie jest zawsze w zasięgu ręki.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel