Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Interkomy motocyklowe

Znaleziono: 242 produktów

Interkomy motocyklowe służą do sprawnej komunikacji między kierowcami i są wykorzystywane zarówno podczas pokonywania długich, jak i krótszych tras. Interkom do kasku czy zestaw bluetooth do kasku powinien charakteryzować się kompaktowymi rozmiarami, stosunkowo niską wagą, wysoką jakością dźwięku oraz solidną konstrukcją, gwarantują bezproblemowe porozumiewanie się w każdych warunkach.

Szeroki wybór zestawów słuchawkowych do kasku

W ofercie naszego sklepu dostępne są interkomy produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży akcesoriów motocyklowych. Oferujemy m.in. zestaw słuchawkowy do kasku, charakteryzujący się dużym zasięgiem i szeregiem dodatkowych funkcji. Nasze interkomy wyróżniają się długim czasem działania na jednym ładowaniu i łatwym montażem. Zestaw bluetooth do kasku może być połączony z aplikacją na smartfon, dzięki czemu użytkowanie staje się jeszcze bardziej intuicyjne. W naszym asortymencie dostępne są pojedyncze interkomy oraz zestawy duo. Ponadto, można znaleźć modele mające wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym atesty poświadczające o podwyższonej odporności na pył, kurz, a także na wilgoć i deszcz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą wysokiej jakości interkomów motocyklowych.

Interkom motocyklowy zgodny z producentem kasku

W kategorii interkomów dedykowanych znajdziesz systemy komunikacji wszystkich czołowych producentów tj. Nolan, Schuberth, Shark, Shoei, Caberg, HJC, Arai i Nexx.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel