Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Rolki & Slidery wahacza

Znaleziono: 84 produktów

Rolki i Slidery Wahacza do Motocykla!

W sklepie Moto-tour.com.pl czeka na Ciebie szeroki wybór rolek i sliderów wahacza, które nie tylko są niezbędnymi akcesoriami dla każdego motocyklisty, ale także zapewniają ochronę i wygodę zarówno podczas serwisowania, jak i podczas jazdy.

Rolki Wahacza: Prostota, Wygoda, Wytrzymałość

Dostępne u nas rolki wahacza do motocykli sportowych i nie tylko zostały zaprojektowane z myślą o prostocie i wygodzie. Ułatwiają one podnoszenie motocykla na podnośnik motocyklowy oraz manipulację podczas czynności serwisowych. Wykonane z trwałych materiałów, rolki wahacza zapewniają one stabilne wsparcie dla Twojego motocykla, chroniąc go przed przypadkowym przewróceniem się w trakcie serwisowania. Dostępne są w różnych kolorach, aby dopasować się do stylu Twojego motocykla.

Slidery Wahacza: Ochrona i Bezpieczeństwo na Każdą Jazdę

Rolki często pełnią również funkcję sliderów wahacza, zapewniając skuteczną ochronę dla tylnej części Twojego motocykla. Sprzedawane przez nas slidery do motocykla oferują nie tylko ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi w przypadku przewrócenia się jednośladu, ale także dodatkową izolację podczas szlifu, minimalizując ryzyko poważnych uszkodzeń.

Zaufaj ekspertom z Moto-tour.com.pl i wybierz rolki i slidery wahacza do motocykla, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości, trwałości i wygody użytkowania. Nasza bogata oferta jest dostosowana do różnych marek i modeli motocykli, zapewniając Ci kompleksowe rozwiązania dla Twojego motocykla!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel