Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Mocowanie tablicy rejestracyjnej

Znaleziono: 648 produktów

Mocowanie tablicy rejestracyjnej - praktyczne akcesoria dostępne w asortymencie

Zgodnie z obowiązującym prawem, z tyłu każdego motocykla musi znaleźć się widoczna tablica rejestracyjna. Z tego względu każdy kierujący powinien zaopatrzyć się w odpowiednie tablice rejestracyjne oraz inne akcesoria, tak aby pojazd odpowiadał standardom wymaganym przez prawo. Oferowane przez nas produkty jednocześnie zapewniają atrakcyjny wygląd maszynie. Egzemplarze znajdujące się w asortymencie wyróżniają się też łatwym i bezproblemowym montażem, z którym poradzi sobie każda osoba.Zastosowane rozwiązania montażowe są w pełni bezpieczne. Zapewniamy szeroki wybór produktów w oryginalnym wydaniu, dzięki którym można w ciekawy sposób oprawić tablicę rejestracyjną. W naszym asortymencie można znaleźć wersje przeznaczone do motocyklów różnych marek, m.in. BMW, Kawasaki, Honda, KTM, Suzuki, Yamaha czy Triumph. Wszystkie z nich zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są jednocześnie bardzo wytrzymałe.

Szeroki wybór uchwytów tablicy rejestracyjnej

Mocowanie tablicy rejestracyjnej na motocykl stanowi najlepszą alternatywę dla dużych, fabrycznie zamontowanych uchwytów z plastiku. Takie wersje nie tylko nie prezentują się zbyt estetycznie, ale jednocześnie zaburzają linię nowoczesnych pojazdów. Oferowane przez nas produkty umożliwiają utrzymanie smukłej linii motocykla, dzięki czemu staną się znakomitym elementem tuningowym. Ponadto w asortymencie można znaleźć wersje z oświetleniem tablicy i odblaskiem, dzięki którym całość będzie jeszcze lepiej widoczna.Część uchwytów może zostać zablokowanych w pozycji homologowanej. Produkty dostępne w asortymencie są wyposażone we wszystkie otwory potrzebne do zamocowania. Uchwyt tablicy rejestracyjnej na motocykl ma także możliwość regulacji pochylenia. Dokładne informacje na temat kompatybilności z poszczególnymi markami i modelami pojazdów można znaleźć w szczegółowym opisie każdego produktu. Podczas montażu uchwytów nie ma konieczności modyfikacji oryginalnych części motocykla.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel