Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Linki

Znaleziono: 50 produktów
12

Wytrzymałe linki antykradzieżowe do motocykli - skuteczna ochrona jednośladu

Bez względu na markę, model i rocznik jednośladu, warto zadbać o jego bezpieczeństwo, zarówno w trakcie, jak i między sezonami. Stalowe linki motocyklowe są skonstruowane w taki sposób, aby błyskawicznie przypiąć jednoślad np. do barierki, słupa lub innego stabilnego punktu. Ponadto można je wykorzystywać do unieruchomienia koła, co w praktyce uniemożliwia prowadzenie motoru. Linki antykradzieżowe do motocykli dostępne w naszym asortymencie są produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim stażem na rynku zabezpieczeń. Zastosowanie wyłącznie wysokogatunkowych materiałów, w połączeniu z nowoczesną technologią, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Oferujemy linki zabezpieczające do motocykli takich firm jak Abus, Auvray, Givi, Hepco&Becker, Oxford, SW-Motech i Xena. W zależności od potrzeb i preferencji, dostępne są modele z zamkiem szyfrowym (odpornym na manipulację) oraz zamykane i otwierane przy pomocy klucza. Proponujemy także kompaktowe zabezpieczenia z samoczynnie zwijaną linką.

Solidne linki do motocykla - wysoka jakość wykonania i niezawodność

W naszym sklepie można też znaleźć wersje przeznaczone do używania z kłódką, które oprócz motocykli, mogą również zabezpieczać rower, meble ogrodowe, narzędzia i inne wartościowe przedmioty. Tego typu akcesoria są zabezpieczone w taki sposób, aby nie uszkodzić powłoki lakierniczej i powierzchni zabezpieczonych przedmiotów (np. kasku). W asortymencie sklepu Moto-Tour oferujemy stalowe linki zabezpieczające do motocykli i skuterów, charakteryzujące się różną długością, dzięki czemu przypinanie nawet dużych maszyn nie stanowi żadnego problemu.

Na szczególną uwagę zasługują hartowane modele wyróżniające się wysoką odpornością na przecinanie. Pomimo wytrzymałej konstrukcji, linki w pancerzu są elastyczne, co w praktyce oznacza łatwe przypinanie motorów nawet w trudno dostępnych miejscach. W razie pytań dotyczących linek zabezpieczających lub innych produktów z oferty Moto-Tour zachęcamy do kontaktu. Nasi dorady z chęcią pomogą wybrać zabezpieczenie dopasowane do konkretnego modelu motocykla lub skutera, a także warunków, w jakich maszyny są parkowane.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel