Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kaski motocyklowe

Znaleziono: 4560 produktów

Innowacyjne kaski motocyklowe

W sklepie internetowym Moto–Tour przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji, które zapewnią Ci bezpieczeństwo w czasie jazdy. Odnajdziesz u nas zarówno kaski motocyklowe damskie, jak i męskie, które posiadają homologację ECE R22-06, spełniającą najnowsze i bardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa na całym świecie. Wyróżniamy się na tle konkurencji przede wszystkim tym, że kaski motocyklowe zakupione w naszym sklepie online charakteryzuje nie tylko znakomita ochrona, ale także innowacyjne rozwiązania wpływające na Twój komfort podróży.

Unikalna konstrukcja kasków motocyklowych

Dzięki zastosowaniu technologii "glancing off" i obniżonego systemu mocowania wizjera VAS wybierając w naszym sklepie online Moto–Tour kask na motocykl, zyskujesz bardziej okrągłą skorupę, która w znacznie skuteczniejszy sposób absorbuje siłę uderzenia. Z kolei wizjer z materiału odpornego na zarysowania, wyposażony we wkładkę Anti-Fog Pinlock Max Vision, zapewnia doskonałe pole widzenia.

Wysoka wydajność wentylacji w kaskach na motor

Bez względu na to czy interesuje Cię kask damski motocyklowy, czy kask na motor męski produkty w naszym sklepie internetowym Moto–Tour zapewniają doskonałą wentylację dzięki zintegrowanym systemom. Zwiększony przepływ powietrza oraz większe przełączniki ułatwiają kontrolę wentylacji. Natomiast ulepszony dyfuzor i większe wloty powietrza, we współpracy ze skrzydłem Air Wing, dają większą stabilność podczas jazdy z dużymi prędkościami.

Dobierz kask motocyklowy do swoich indywidualnych preferencji

Z myślą o Twojej wygodzie w naszej ofercie posiadamy kask na motor damski oraz męski, którego wnętrze zostało obite antybakteryjną wyściółką EPS o różnej gęstości, dodatkowo szeroki wybór rozmiarów począwszy od XS, aż do 3XL daje możliwość indywidualnego dopasowania. A dla fanów szybszej jazdy w ofercie Moto–Tour znalazł się również kask szczękowy marki Schuberth, w którym zastosowano technologie wywodzące się z kasków Formuły 1, którego wytrzymała konstrukcja zapewnia podwójną homologację. 

Znajdziesz u nas zaawansowane rozwiązania

Przejrzyj całą naszą ofertę kasków, w której znajdziesz kask agu, a także modele szczękowe, integralne, modułowe czy cross oraz wyróżniające się nowości na rynku wyposażone w system Anti Roll Off, który chroni przed zsunięciem się kasku podczas upadku, a poliwęglanowy wizjer z mechanizmem pamięci pozycji oraz blendą przeciwsłoneczną zapewniają doskonałą widoczność. Znakomita ochrona i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że kaski dostępne w naszym sklepie internetowym Moto–Tour są godne uwagi każdego pasjonata motocykli.

Dostosuj kask do swoich potrzeb!

W sklepie Moto-Tour znajdziesz kaski do motoru renomowanych marek takich jak Acerbis, AGV czy Arai, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Wybieraj spośród różnych rodzajów kasków motocyklowych, takich jak:

  • Integralne — kaski motocyklowe integralne są jednymi z najbezpieczniejszych i najbardziej popularnych rodzajów kasków używanych przez motocyklistów. Zapewniają pełne pokrycie głowy, łącznie z brodą i szczęką, co oznacza, że są one jednolitym elementem i oferują kompleksową ochronę przed urazami głowy w przypadku wypadku. Dzięki pełnemu zakryciu kaski integralne zapewniają lepszą ochronę obszaru szczęki i brody w porównaniu do innych rodzajów kasków. Kaski integralne są zazwyczaj wykonane z lekkich, ale bardzo wytrzymałych materiałów, takich jak włókna szklane, kompozyty włókien węglowych lub poliwęglan. Dzięki temu są w stanie skutecznie absorbować energię uderzenia. Kaski motocyklowego tego rodzaju, ze względu na pełne zakrycie głowy, często charakteryzują się lepszą dźwiękoszczelnością w porównaniu do innych rodzajów kasków, co pomaga w redukcji hałasu podczas jazdy.

  • Szczękowe — kaski motocyklowe szczękowe, znane również jako kaski modularne, łączą w sobie cechy kasków integralnych (pełne zakrycie głowy) z pewnymi funkcjonalnościami kasków otwartych. Główną cechą wyróżniającą kaski szczękowe jest ich zdolność do zmiany konfiguracji. Mają one ruchomą część, która podnosi się, umożliwiając motocykliście noszenie kasku zarówno w pełni zamkniętej, jak i otwartej formie. W zamkniętej formie kaski szczękowe zapewniają pełne zakrycie głowy, podobnie jak kaski integralne. To z kolei przekłada się na kompleksową ochronę przed urazami głowy w przypadku wypadków. Ruchoma osłona twarzy umożliwia motocykliście szybkie przejście z zamkniętej na otwartą formę, co zapewnia wygodę w sytuacjach, gdy kierowca chce się na chwilę zatrzymać, np. podczas postoju na światłach.

  • Otwarte — charakteryzują się tym, że nie posiadają pełnego zakrycia twarzy ani szczęki. Kaski otwarte mają prostą konstrukcję, zazwyczaj obejmującą jedynie górną i boczną część głowy. Nie posiadają osłony twarzy ani podbródka. Brak stałej osłony twarzy oznacza, że kierowca ma swobodny dostęp do twarzy i jamy ustnej. Kaski otwarte są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, co jest praktyczne zwłaszcza podczas krótkich postojów lub gdy kierowca musi często zdejmować kask.

  • Crossowe — nazywane również kaskami off-road lub enduro, zostały zaprojektowane specjalnie do użytku w trudnych warunkach terenowych, takich jak jazda po bezdrożach, szutrowych trasach czy torach motocrossowych. Kaski motocyklowe crossowe posiadają wyraźne, szerokie osłony twarzy, które mają na celu ochronę przed kamieniami, błotem i innymi zanieczyszczeniami występującymi podczas jazdy w trudnym terenie. Ze względu na intensywną pracę w warunkach off-road, kaski crossowe są zazwyczaj wyposażone w zaawansowane systemy wentylacji. Te otwory pomagają w utrzymaniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza i zapobiegają przegrzewaniu się głowy. Kaski crossowe są zazwyczaj lekkie, co jest kluczowe dla motocyklistów angażujących się w dynamiczną jazdę po nierównym terenie. Lekka konstrukcja pomaga w zminimalizowaniu zmęczenia i poprawia komfort jazdy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kasków motocyklowych w sklepie Moto-Tour i wyboru kasku, który zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel