Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Crash pady

Znaleziono: 1187 produktów

Motocykle to pojazdy, które mają tendencje do częstego przewracania się. Mając to na uwadze, warto zaopatrzyć się w praktyczne crash pady. To bardzo przydatne akcesoria, które skutecznie zabezpieczają silnik i owiewkę jednośladu przed uszkodzeniami powstałymi na skutek wypadku lub wywrócenia się. Umieszcza się je zawsze w miejscach najbardziej narażonych na zniszczenie. Dzięki temu właściciel motoru może zaoszczędzić na ewentualnych naprawach i lakierowaniu karoserii pojazdu. Crash pady motocyklowe zrobione są z odpornego na ścieranie oraz korozję materiału. To gwarantuje możliwość ich wieloletniego użytkowania.

Większość dostępnych w sklepie Moto-Tour crash padów ma zaokrąglony kształt oraz idealnie gładką powierzchnię. To sprawia, że nie zaczepiają się o podłoże, ale ślizgają się po nim swobodnie, chroniąc wywrócony motocykl przed poważniejszymi uszkodzeniami. Niegdyś crash pady były używane głównie przez posiadaczy sportowych jednośladów, obecnie jednak coraz częściej sięgają po nie także użytkownicy innych modeli. To pozwala im efektywnie zabezpieczyć motor przed wgnieceniami i zarysowaniami.

Crash-pady motocyklowe – najwyższy poziom bezpieczeństwa pojazdu

Sprzedawane w sklepie Moto-Tour crash-pady motocyklowe wyróżniają się odpornością na zniekształcenia spowodowane uderzeniem o asfalt. W razie potrzeby śruby można wygodnie odkręcić i wymienić, pozostawiając mocowania w nienaruszonym stanie.

W zależności od wybranego modelu crash pady mogą mieć różne kształty oraz kolor. Niezależnie jednak od tego, na który produkt się zdecydujesz, każdy z nich spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy zatem do zakupów w naszym sklepie!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel