Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Saszetki motocyklowe

Znaleziono: 74 produktów
12

Nie sposób przecenić wielu walorów praktycznych, jakie mają specjalne saszetki motocyklowe na udo lub inne torby, które pozwolą Ci zawsze mieć pod ręką przydatne drobiazgi. Aby jednak taka saszetka na motor była w pełni funkcjonalna i nie przeszkadzała Ci podczas jazdy, musi być odpowiednio zaprojektowana, a jej użytkowanie nie może stwarzać ryzykownych sytuacji na drodze. Inną ważną cechą saszetki na nogę dla motocyklisty jest wytrzymałość, trwałość i łatwość eksploatacji. Kolejną – pojemność i łatwość użytkowania w każdej pozycji.

Tymi wytycznymi kierowaliśmy się przy stworzeniu naszej oferty saszetek na pas motocyklowych, a także innych toreb – na kierownicę, na tył motocykla, na biodro, a nawet na gogle. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie!

Saszetki motocyklowe w Moto-Tour – gwarancja 100% funkcjonalności

Każdy dostępny w naszej ofercie produkt, również saszetki na nogę motocyklowe, jest zaprojektowany tak, aby jego użytkowanie było możliwie najłatwiejsze.

Te, które znajdziesz w naszym sklepie:

  • łatwo szybko założyć w pożądanym miejscu, a w razie konieczności zdjąć – w większości wyposażone są one w wytrzymałe i wodoodporne rzepy, ulokowane tak, aby mocowanie zapewniało możliwie największą stabilność;

  • są wyposażone w liczne kieszenie (oprócz komory głównej), a w większości przypadków również dodatkowe zaczepy zewnętrzne, do których można przypiąć przydatne przedmioty, np. klucze;

  • mają regulowane pasy, dzięki którym można dopasować torbę do jakiegokolwiek wymiaru – ma to szczególne znaczenie w przypadku saszetki lub nerki na nogę motocyklowej, w której przypadku od stabilności mocowania zależy Twoje bezpieczeństwo na drodze;

  • wyróżniają się lekką i stabilną konstrukcją, która nie ogranicza ruchów.

Zadbaliśmy też o to, aby saszetki motocyklowe dostępne w naszej ofercie były możliwie najbardziej różnorodne. Sprawia to, że możesz wybrać produkt, który dopasujesz do swoich preferencji i tego, w jaki sposób najczęściej używasz pojazd.

W sklepie Moto-Tour znajdziesz między innymi saszetki z panelami wzmacnianymi termoplastyczną gumą dla większej trwałości, torby z elementami odblaskowymi lub naszywkami polepszającymi przyleganie do ciała, kieszenie umożliwiające zamocowanie butelki na zewnątrz saszetki i wiele innych.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz solidną saszetkę na nogę!

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię torba na nogę motocyklisty, torba narzędziowa, wygodne etui na smartfona czy torba na pas, w naszym sklepie znajdziesz tylko najlepszej jakości produkty.

Saszetki motocyklowe na nogę i inne produkty są wykonane z wodoodpornych i wysoce wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne materiałów (np. rozdarcia). Gwarancję jakości daje Ci szeroki wybór marek poważanych przez naszych klientów. Oprócz cieszących się największym powodzeniem saszetek motocyklowych na udo Alpinestars i saszetek motocyklowych na udo Dainese, w naszej ofercie znajdziesz też artykuły innych producentów, znanych z wysokiej jakości wykonania.

Oprócz tego zapewniamy Ci również szeroki wybór modeli, rozmiarów i kolorów – tak, abyś znalazł idealny dla siebie fason, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel