Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Rękawice przeciwdeszczowe na motor, nakładki

Znaleziono: 8 produktów

Rękawice wodoodporne

Lubisz podróżować motocyklem niezależnie od warunków pogodowych, ale boisz się, że Twoje rękawice nie spełniają w tym czasie odpowiednio swojego zadania? W takiej sytuacji masz do wyboru dwa wyjścia – możesz albo kupić nowe rękawice wodoodporne, albo zainwestować w funkcjonalne ochraniacze przeciwdeszczowe na rękawice motocyklowe. Nie wiesz, które rozwiązanie lepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb, a także realnych możliwości finansowych. Sprawdź, jakie są zalety obu produktów dostępnych w sklepie Moto-Tour i podejmij najlepszą dla siebie decyzję zakupową.

Rękawice motocyklowe wodoodporne – praktyczne modele na wyciągnięcie ręki

Bezpieczeństwo i komfort jazdy jednośladem to coś, na czym nie warto oszczędzać w żadnych okolicznościach. Jeśli zatem stwierdzisz, że posiadane przez Ciebie aktualnie modele nie spełniają Twoich oczekiwań podczas trudnych warunków pogodowych, koniecznie zaopatrz się w markowe rękawice przeciwdeszczowe motocyklowe, które wyróżniają się bezpieczeństwem i wygodą stosowania oraz atrakcyjnym designem. W Moto-Tour w sprzedaży dostępne są modele dwu- i trzypalcowe, które skutecznie zabezpieczają dłonie przed przemarznięciem i przemoknięciem. Wysokiej klasy rękawice przeciwdeszczowe zwykle wykonywane są z nylonu, który nie wchłania wilgoci. Produkty te wyróżniają się doskonałą przyczepnością do powierzchni kierownicy motoru podczas jazdy. Dzięki temu okryte rękawiczkami dłonie nie ześlizgują się z nich nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Elastyczne ściągacze na mankietach sprawiają, że rękawice motocyklowe wodoodporne doskonale dopasowują się do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Ochraniacze przeciwdeszczowe na rękawice motocyklowe – wybierz idealny model dla siebie!

W Moto-Tour można zaopatrzyć się w funkcjonalne ochraniacze przeciwdeszczowe na rękawice motocyklowe. Ich zaletą jest lekkość oraz ergonomiczny kształt. Świetnie chronią przed deszczem i wiatrem. Pokrywający ich powierzchnię materiał antypoślizgowy gwarantuje bezpieczeństwo jazdy na najwyższym poziomie.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel