Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Osłony wydechu/ tłumika

Znaleziono: 2 produktów

Do czego służą osłony wydechu tłumika?

Element zabezpieczający w postaci osłony tłumika chroni część układu wydechowego przed uszkodzeniami mechanicznymi. W trakcie drobnych stłuczek, zdarzeń drogowych lub wywrotek motocykla, osłona wydechu absorbuje większość siły uderzenia i w ten sposób ochrania tłumik. Elementy tego typu są wykonane z lekkich i jednocześnie wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Ponadto wyróżniają się podwyższoną odpornością na działanie wysokiej temperatury, dzięki czemu nawet w przypadku długiej jazdy z prędkością autostradową, nie ulegają odkształceniom. Osłona wydechu zabezpiecza także przed przypadkowym dotknięciem elementów układu wydechowego. Styczność z gorącym tłumikiem może doprowadzić do uszkodzenia obuwia, spodni, a także poparzeń skóry. Z tych powodów osłona tłumika jest jednym z najpopularniejszych dodatkowych elementów, które można zamontować w praktycznie każdym motocyklu.

Osłony tłumika (wydechu) dostępne w naszym asortymencie

W tej kategorii można znaleźć osłony wydechu tłumika renomowanych firm specjalizujących się w projektowaniu i produkcji akcesoriów motocyklowych. Dostępna jest m.in. uniwersalna osłona mocowana przy wykorzystaniu opasek zaciskowych (popularnych trytytek). Szeroki zakres obwodu sprawia, że doskonale pasuje do większości najczęściej spotykanych motocykli na rynku. Osłony wydechu tłumika to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo. W trakcie dynamicznej jady zarówno sportowe, jak i standardowe tłumiki rozgrzewają się do bardzo wysokiej temperatury. Opisywane elementy stanowią skuteczną barierę nie tylko pomiędzy układem wydechowym i motocyklistą, ale również między tłumikiem i pasażerem.  Osłony dostępne w asortymencie naszego sklepu wyróżniają się łatwym i szybkim montażem oraz demontażem. W razie pytań lub wątpliwości w trakcie wyboru konkretnego modelu zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą dopasować osłonę do konkretnej marki, modelu i rocznika pojazdu.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel