Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Uchwyty motocyklowe

Znaleziono: 1372 produktów

Uchwyty motocyklowe stanowią kluczowy element wyposażenia każdego motocyklisty, który ceni sobie wygodę, funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas podróży. Nasza oferta w tym zakresie to prawdziwe centrum innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają bezpieczne korzystanie z urządzeń mobilnych nawet podczas dynamicznej jazdy. 

Uchwyt motocyklowy - jak go wykorzystać?

Uchwyty do motocykla, które znajdziesz w tej kategorii, to perfekcyjne połączenie nowoczesnej technologii z solidnym wykonaniem. Dzięki nim motocykliści mogą swobodnie korzystać z nawigacji, utrzymując jednocześnie pełną kontrolę nad swoim pojazdem. Oferowane motocyklowe uchwyty na telefon zapewniają stabilne trzymanie urządzenia, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych czy podczas nagłych manewrów. To szczególnie ważne w przypadku długich, wymagających tras, gdzie bezpieczeństwo i stała łączność jest niezbędna.

Uchwyty motocyklowe obejmują różne rodzaje mocowań, umożliwiając ich montaż na różnych częściach motocykla. Bez względu na model motocykla czy preferencje użytkownika, każdy znajdzie tutaj idealny uchwyt na motocykl do smartfona. Zarówno klasyczne, uniwersalne modele, jak i specjalistyczne uchwyty na telefon do motocykla z funkcjami dodatkowymi, takimi jak ładowanie indukcyjne czy regulacja kąta nachylenia, są dostępne w naszym asortymencie.

Motocyklowy uchwyt - prosty i bezpieczny montaż 

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla każdego motocyklisty, dlatego oferowane uchwyty do motocykla zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym trzymaniu urządzeń. Solidne materiały, wytrzymałe mocowania i precyzyjne wykonanie sprawiają, że użytkowanie uchwytu na telefon motocyklowego nie stanowi zagrożenia i pozytywnie wpływa na komfort podróży. W tej kategorii znajdziesz produkty takich kultowych marek jak Garmin, Givi, Kappa czy Quad Lock. 

Montaż uchwytu motocyklowego na telefon może nieco różnić się w zależności od modelu oraz preferencji użytkownika. Przed rozpoczęciem montażu, upewnij się, że wybrany przez Ciebie uchwyt jest kompatybilny z modelem Twojego telefonu i motocykla. Następnie wybierz miejsce na motocyklu, gdzie chcesz zamontować uchwyt. Upewnij się, że uchwyt nie będzie przeszkadzał w prowadzeniu motocykla, nie zakłóci widoczności, a jednocześnie umożliwi łatwe korzystanie z telefonu podczas jazdy. Oczyść wybrane miejsce z kurzu, brudu i tłuszczu, aby zapewnić lepsze przyleganie uchwytu.

Zgodnie z instrukcją dołączoną do uchwytu zamocuj go do motocykla, używając dołączonych elementów montażowych. Większość uchwytów jest dostarczana z regulowanymi zaciskami lub klipsami, które można dostosować do średnicy kierownicy. Po zakończonym montażu upewnij się, że uchwyt jest stabilny.

Dodatkowym atutem oferowanych uchwytów motocyklowych jest ich wszechstronność. Nie tylko świetnie trzymają telefony, ale także inne urządzenia, jak chociażby kamery sportowe. Dzięki temu motocykliści mają możliwość spersonalizowania uchwytu zgodnie z własnymi potrzebami. 

Innowacyjne uchwyty motocyklowe dostępne w naszym sklepie z pewnością spełnią Twoje oczekiwania co do funkcjonalności, ale także dodadzą stylu i funkcjonalności każdemu motocyklowi bez względu na jego konstrukcję!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel